www.sudzibas.lv Latvijas Pasts nekompetenti un pavirši darbinieki

Latvijas Pasts - nekompetenti un pavirši darbinieki

Tiesu izpildītājam tika pārskaitīta visa kontā esošā summa. Darbinieks (puisis)(26.09.2017) runājot nebija diezko laipns un apgalvoja, ka nauda manā kontā septembra mēnesī ienākusi divas reizes.Pasta nodaļā izņemtais konta izraksts liecina par ko citu- ieskaitīts 31. augustā un izņemts 1. septembrī.nākošais ieskaitījums ir 26.septembrī.Gribētos zināt- kurš tagad par to atbildēs?Kāpēc man bija jāmaksā viņa kļūdas dēļ vēl par konta izrakstu?Kā šo situāciju atrisināt? Ja cilvēks pavirši veic savu darbu- viņš būtu jāatlaiž,
Labi, ka tiesu izpildītāji datumus labi saredz...Paldies viņiem par cilvēcisku attieksmi un paviršu darbu veicēju kļūdu labojumiem.

S sviesta afēriste 27.09.2017

Par ko īsti sūdzaties?
Ka tiesi izpildītājs savas kļūdas pēc noņēma naudu un pēc tam atskaitīja atpakaļ? Ne jau pasta darbinieks nosaka ko atņemt!