www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nekārtīgs klienta servis

Latvijas Pasts - Nekārtīgs klienta servis

Labdien!

Gribu sūdzēties par nekārtīgu klienta servisu Latvijas pastā Rīgas 55.pasta nodaļā, Cementa iela 12, LV-1055 un konkrētāk uz pastnieci Solvitu Siliņu, 55. pasta nodaļas vadītaju un operatori, diemžēl vārdu, uzvardu nezinu!

Gaidīju uz uzņēmuma juridisko adresi: Baltā iela 1A ierakstītu vēstuli no VID kur bija ļoti svarīga informācija. VID darbinieki atsūtīja vestuli 01.06.16, 03.06.16 vēstule bija saņēmta 55. pastu nodaļā. Labi, pieņēmsim ka es nebiju uz vietas brīdi kad vēstule bija atnesta, bet kapēc pastniece neatstāja informātīvu paziņojumu, kapēc nebija atnests atkārtotais paziņojums?

Šodien 07.06.16, kad saku meklēt savu vēstuli, un uzzvanīju uz pasta nodaļu un izstastīju situaciju, operatore man atbildēja ka viņai ir jāapkalpo klienti, un viņai nav laika ņēmties ar to, un lai es pameģinātu uzzvanīt rītdien, var būt tad viņai būs laiks! Es biju ļoti aizvainota ar šādu attiecību pret klientiem, un paprasīju savienot mani ar pasta nodaļas vadītaju. Pasta nodaļas vadītaja, uzvedība bija nekorekta, viņa runāja diezgan rupji ar mani un pat neatvajnojas par sagādātām man neērtībām, it ka visam ta vienmēr ir jānotiek, bet tomēr viņai izdevas atrast pazaudetu ierakstītu vestuli un viņa pat iedeva man tos numuru. Pēc tam teica ka man lai saņēmtu vēstuli, ir nepieciešama pilnvara, uz ko es atbildēju ka esmu vienīga valdes locekle, tad viņa teica ka man ir jāatnes uzņēmuma reģistracijas apliecība. Es atvainojos, bet reģistracijas apliecība nav nekādi dati par valdes locekļiem, tur ir tikai uzņēmuma nosaukums, reģistracijas numurs un datums... Kapēc cilvēks, kas aizņēm tādu amatu nezin kādus dokumentus ir jaatnes lai saņēmtu uzņēmumam adresētu vēstuli.

Kapēc man vispār ir jātēre laiks un ir jāmekle savas vēstules, un jābrauka viņiem pakaļ? Kas tas par servisu tādu? Man tagad dēļ Latvijas pasta sanāca problēmas ar VID.

Ceru ka Latvijas pasts tomēr apmacīs savus darbiniekus pildīt savus amata pienākumus pienācīgi.