www.sudzibas.lv Latvijas Pasts neizsūta aicinājumus, melo, nauda nav, paka nav!

Latvijas Pasts - neizsūta aicinājumus, melo, nauda nav, paka nav!

Viss sākās ar to, ka paciņu nesaņēmu ilgi, ilgi. Pusotru mēnesi. Pēkšņi uz e-mailu atnāk vēstule no paciņas izsūtītāja, ka viņi ir saņēmuši manu atpakaļsūtīto paciņu (???). Es, protams, nepatīkami pārsteigta + vēl nauda tiek pieprasīta no tās puses, jo viņiem ir jāsedz sūtīšanas atpakaļ cena. Devos uz pasta nodaļu. Aicinājumi tika izsūtīti 3x. Teicu, ka nevienu neesmu saņēmusi. Jautāju, kas pa lietu. Rausta plecus, plāta rokas. Par laimi paciņas izsūtītāji bija nofotogrāfējuši paciņu ar visu informāciju, kas uz tās atradās. Kļūdu nav. Norakstu, aiznesu paciņas numuru, izskata. Tiešām nezinot, kur problēma bijusi un piedāvā rakstīt sūdzību uz Rīgu. Labākais tikai sākas. Pēc nedēļas atnāk atbilde. Aicinājums, ka uz mana vārda saņemta ierakstīta vēstule - ne. Vajadzēja nodot kontrolvēstuli, vai esmu aicinājumu saņēmusi. Par laimi pastā šī vēstule atradās, tāpēc to saņēmu. Vēstulē rakstīts, ka lieta izskatīta un pastā vaina neesot. Redz, adrese uz paciņas ir bijusi nepareiza. Pats smieklīgākais ir tas, ka man ir paciņas bildes un adrese uz tās ir pareiza. Paciņas izsūtītāji noplēsa nost uzlīmi ar atpakaļsūtīšanas iemeslu, zem tās bija adrese. Drošvien speciāli tur viņu uzlīmēja, lai adresi neredz. Pasts ne tikai slinko, bet pretīgi melo!

R rojs2 10.12.2010

Pasts vispār ir pretīga iestāde. un tās raganas, kas tur strādā arī ir tikai tādāvietā atrodamas.