www.sudzibas.lv Latvijas Pasts (ne)biezo paciņu (ne)piegāde uz pastkasti

Latvijas Pasts - (ne)biezo paciņu (ne)piegāde uz pastkasti

Jau kādu laiku LP ir pasācis plānākās paciņas mest pa tiešo pastkastēs. Taču problēma ir tur, ka nav nekāda kontrole tieši cik biezas paciņas var mest pastkastēs, līdz ar to ļoti bieži pastniekiem tiek dots iemest pastkastē paciņas, kas acīmredzami ir biezākas par 1cm un kuras diez vai bez saspiešanas varēs pastkastē iedabūt. Kā rezultātā daudzi pastnieki, baidoties paciņas saspiest, kaudzēm ved iedotās paciņas atpakaļ uz pastu un labākajā gadījumā atstāj zīmīti. Spriežot pēc šādu zīmīšu skaita, ko es esmu saņēmis no 63.pasta nodaļas, nepiegādāto un atpakaļ aizvesto paciņu ir desmitiem, kas nu nekādi neliecina par efektīvu darbību! Turklāt nepastāv nekāda kontrole kur pastnieks ir licis viņam iedoto paciņu, teorētiski viņš to var paturēt sev, jo adresāts netiek nekādā veidā informēts, ka viņam ir atsūtīta paciņa un kas ir atdota pastniekam. Un ja vēl pastnieks nokļūdās un iemet paciņu svešā pastkastē, tad vispār visi gali ūdenī.
Turklāt nav arī iespējas atteikties no šādas privilēģijas (ne)saņemt paciņu pastkastē, vismaz man šāda iespēja nav zināma.
Līdz ar to LP tomēr vajadzētu kaut ko darīt, lai ierobežotu šādu bezjēdzīgu biezo paciņu vadāšanu turpu un atpakaļ, kā arī dotu iespēju atteikties no šādas iespējas (ne)saņemt savu paciņu.

D Dontkillmyvibe 19.11.2017

Nu nezinu, man kā reiz arī pēc visām plānajām uz pastu jāiet pakaļ. 9.nodaļa

д Джонни 19.11.2017

Сними абонентский ящик, это стоит чуть больше 10 евро в год. И большинство своих мелких посылок будешь выбирать в почтовом отделении из личного ящика.

E Ebay pircējs 19.11.2017

Diemžēl 63.pasta nodaļa atrodas tādā «vietā», ka tur labāk radīties pēc iespējas retāk, kur nu vēl tur kaut kādas pastkastes īrēt. Garām pasta nodaļai nekursē neviens sabiedriskais transports, ziemā vispār ir vājprāts, nākot no Doles puses, jābrien pa dziļām kupenām pilnīgā tumsā. Agrāk 63.pasta nodaļa bija Ščecinā, varēja kaut katru dienu tur piestaigāt, bet tagad jāiet milzīgs gabals (~1km) ar kājām no 7.tramvaja galapunkta, - vienkārša ņirgāšanās par cilvēkiem to nodaļu iekārtot tajā vietā.
Ja būtu iespēja nomainīt pasta nodaļu, kur saņemt paciņas, uz citu, izdarītu to kaut rīt.

д Джонни 20.11.2017

Так о том и речь. Ты можешь арендовать ящик в любом отделении почты, независимо от своего адреса, для посылок будешь указывать номер ящика и номер отделения (но учти, что ящик нужно проверять самому, уведомления не приходят). Выбирай то, что ближе к дому, и до свиданья 63-е отделение.

35 nodaļa arī tas pats. Stūķē tik iekšā.
Katru dienu pastkastē sabāž surogāt pastu. Un kad pienāk sīkpakas tās vēl pa virsu mēģina iestūķēt (man ir vēstuļu kaste - maziņa - domāta vēstulēm nevis ķieģeļa izmēra sūtījumiem).
Prasīju vai ir iespēja nestūķēt sīkpakas, jo vēlos saņemt pastā (jo tad ir garantija, ka visi sūtījumi sasniedz adresātu un pasta nodaļa ir blakus mājai) uz ko atbildēja, ka ja nevēlos saņemt savā pastkastē varu abonēt pasta kasti pasta nodaļā.
Laikam kastes neviens vairs neabonē tāpēc tāda politika. "Nepatīk? Mēs darīsim visu iespējamo, lai tu abonētu kasti pie mums" Skatis tūlīt arī sūtījumi pazudīs un visas pasta kastes būs uzlauztas. Jaunā mafijas banda - Latviajs pasts. Gribi drošību? Maksā meneša maksu.