www.sudzibas.lv Latvijas Pasts neatnāk pasta sūtījums

Latvijas Pasts - neatnāk pasta sūtījums

Ko darīt, ja cilvēks saka, ka prece ir izsūtīta bet vairāk kā nedēļa pagājusi un nav ziņas no pasta, ka jāiet pakaļ?Kā var apsekot to vai prece ir izsūtīta, jo nav jau drošība, ka sūtītājs nemānās!Tika veikts viens darījums, samaksāta nauda un pretī jābūt precei, bet viņas nav!Ir jau dzirdēti daudz gadījumi, ka pasta nolaidības dēļ preci nozaudē, bet.. Ko iesākt?

E

P pufa 15.05.2010

pajautā, lai sūtītājs atsūta čeku par nodošanu pastā sava galā vai pakas numuru, lai pasaka.tagad var visus sūtījumus izsekot, tikai jāzin numurs sūtījumam.

E Es 15.05.2010

skaidrs, liels paldies!

L lija 16.05.2010

я как-то слала посылку с UK на день рождение (большая такая коробка). я уже думала совсем не дойдет, что потерялась где-то. в итоге до человека дошла лишь сложенная коробка, без содержимого. хорошо, что человек близкий, но всеравно было неприятно. куда подевалось то, что было внути понятия не имею. но теперь знаю лишь одно, лучше доплотить и застроховать посылку. это нитак уж и дорого. тогда хоть можно будет что-то требовать.

P pufa 16.05.2010

arī par neapdrošinātu paku satura iztrūkumu var pieprasīt kompensāciju! Lasiet Pasta likumu un noteikumus. ziniet savas tiesības!

E Es 17.05.2010

Paldies par padomiem!Viss nokārtojies, izrādās sūtījumam kļūdaina adrese bijusi, tapēc aizgāja neceļos ! :)