www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Neadekvāta uzvedība

Latvijas Pasts - Neadekvāta uzvedība

Ierodoties pasta darbiniecei vēlējos veikt standarta procedūru - nomērīt temperatūru un iereģistrēt viesu žurnālā, pēc lūguma nosaukt vārdu mani atbilde un tālākā saruna šokēja tik tālu, ka es paliku mēms. Mani nolamāja reāli rupjiem vārdiem no galvas līdz kājām, ētikas normas nekādas, visādi b*aģ, ej ***st, un citādi vārdi izskanēja.

23.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Ar4ssS 23.07.2020

Manuprāt tā nav adekvāta rīcība!

A

Komentāri (17)

V vitols 23.07.2020

Pareizi darīja!

A Ar4ssS 23.07.2020

Kas tur pareizs?

Džozefīne 23.07.2020

Nesapratu. Tu gribēji pasta darbiniecei izmērīt temperatūru? Kāpēc?

A Ar4ssS 23.07.2020

Tāds rīkojums objektā.

A Ar4ssS 23.07.2020

Manuprāt tas ir saprotams augstāk minētajā tekstā

G Gints_6789 23.07.2020

Klauni!

L Livva 23.07.2020

Kas tas Tev par dīvainu objektu un rīkojumu? Kāpēc pasta darbiniekam, kurš dažu sekunžu laikā atdod vēstuli, ir jāmēra temperatūra un kaut kur jāreģistrē?

A Ar4ssS 23.07.2020

Runa ar par pasta darbinieka attieksi, kapēc visi ievēro noteikumus, bet kāds ir izņēmums. Runa iet par to vai pasta darbinieka rīcība ir normāla, rupjos krievu lamuvārdos lamāties? Vai Maximā kasieri, frizieri vai bankas konsultanti bieži lamājas? Tā ir normāla parādība? Un ņemot vērā stāvokli šobrīd, tas ir tikai normāli, ka visiem un darbiniekiem tiek mērīta ķermeņa twmperatūra ar bezkontakta termometru. Un ja viesu reģistrācija ir kas jauns, tad sveicu, jūs uzzinājāt ko jaunu!

L Livva 23.07.2020

Piekrītu, ka lamāties nav pieklājīgi, bet kādam jau kāds biezāks vārds reiz jāpasaka, lai jūs izbeigtu savus histēriskos noteikumus.
Jūs esat medicīnas personāls, ka varat mērīt temperatūru un uzstādīt diagnozes? Vai jūsu viesu grāmata atbilst datu aizsardzības prasībām (nākamais apmeklētājs neredz iepriekšējo informāciju?) Un kāds nolūks ir veikt datu apstrādi? Ja zināms, ka SPKC par kontaktpersonu atzīst pēc 15 minūšu kontakta. Ja plānots 15 minūšu kontakts, tad jautājums-ko jūs domājāt darīt ar šo pasta darbinieci?

A Ar4ssS 23.07.2020

Apneklētājs neredz iepriekšējo, pirmkārt. Otrkārt kā apsardzes darbinieks var ielaist objektā personu, kura ir redzēta pirmo reizi, ja līgumā ir punkts, kas paredz kontrolēt caurlaides režīmu, treškārt kas ir tie histēriskie noteikumi? Jūs vispār saprotat un aojēdzar ko runājat? Ik viena iestāde ievēro piesardzības pasākumus un lai to ievērotu un organizētu nav jābūt mediķim. Ja jūs turpmāk taisaties tikai kašķēties nezinādama, kas notiek, tad lūdzu vairs berakstat bezjēdzīgus komentārus šeit. Kā arī lai kritizētu darbu ar it kā histēriskajiem noteikumiem iesaku palasīt apsardzes darbības likumu...

A Ar4ssS 23.07.2020

Un ar šo ierakdtu es vēlējos pabrīdināt ar ko iespējams nākotnē varēja saskarties citās vietās cilvēki, sagatavot savus nervus. Apsardzes darbiniekam savukārt ir tiesības prasīt vārdu kā arī dokumentu, kas apliecina, ka šī persona ir LP darbiniece kā arī neielaist objektā vai no tā izraidīt personas, kuras pārkāpj objekta noteikumus vai administratīvos noteikumus, tika pārkāpti abi. Datu aizsardzība pārkāpta netiek, jo personai pēc būtības ir jāiesniedz vienreizējā viesa karte vai caurlaide. Tapēc palūgšu Jūsu trulos pieņēmumus paturēt pie sevis. Iepazīstaties ar Apsardzes darbības likumu, 5. Nodaļu, 18. Pantu.

P. S sūdzība tika iesniegta arī LP elektroniski un telefoniski, iespējams LP darbiniece to ir uzklausījusi jo šodien satiekoties ar viņu likās, ka viņa ir pavisam cits cilvēks, prieks.

L Livva 23.07.2020

Apsargs, kurš netiek galā ar pastnieci :D Ko darīsi ar zagli? Nevienā caurlaidē žurnālu neaizpilda pamatojoties uz vārda nosaukšanu, bet gan uz uzrādīta dokumenta pamata. Galvenais sargāt, lai teritorijā neiekļūst baisulis Covids, ja tur ienāks kāds ar izdomātu vārdu, tas jau sīkums.

A Ar4ssS 23.07.2020

Tu galīgi nelasi un cik noprotu ar mērķi pakasīties, ja nesaproti, neraksti, runa iet par neadekvātu rīcību, un pretēji, es darba pienākumus veicu un tieku ar visu galā... Un tapēc sūdzība ir veltīta neadekvātai pastnieces rīcībai, bet jā, jebkurā saikniecībā atradīsies truls cirvis!

Kā tu

A Ar4ssS 23.07.2020

Pa lielam tu tagad piemini to pašu ko es nosaucu savos ierakstos, identiski. Piedomājot klāt savu kārtējo apsurdu. Smiekli nāk, nav ko darīt, 3 stundas domā dzēlīgu atbildi lai izceltos? :D kas būs nākamais, pašam interesē...

K kirix 23.07.2020

Tev pašam temperatūra nav jāizmēra?

A Ar4ssS 23.07.2020

Precīzāk?

V Vladlat11 23.07.2020

Ta ir Latvija, berniņ...(c) Šeit viss ir apgriezt kajam gaisā: sakot ar to ka deputāti nerupējas par savu vēletāju interesem, bet par kaut kadu tevoci interesem otrā pasaules galā...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes