www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Naudas pārskaitījums

Latvijas Pasts - Naudas pārskaitījums

17.06.09. tika veikts maksājums un līdz 24.06.09. tā arī netika pārskatīts pakalpojuma sniedzājam tele2, tādejādi netika atjaunoti telefonsakari ar ārzemēm svarīgā brīdī. Ja jums tiešām svarīgi, lai jūsu nauda aiziet līdz pakalpojuma sniedzējam tiešām ātri, tad neizmantojiet Latvijas pasta pakalpojumus, tie ir pilnīgi garām!

P pufa 24.06.2009

Garām vai ne garām- rēķini jānomaksā laicīgi. ja vajag, lai nauda būtu saņēmēja kontā uzreiz- vajag iet tieši uz to banku, kurā pakalpojuma sniedzējam ir konts, nevis savas aprobežotības dēļ tagad vainot citus. piezvani uz LP maksājumu daļu un noskaidro, kad tieši nauda bijusi tele-2 kontā un tad meklē vainīgos.

A A 24.06.2009

Uz LP maksājumu daļu var droši nezvanīt!

Aplauzīsies!

Pirms maksāt caur LP arī iesaku padomāt!

. ....kl 24.06.2009

Latvijas Pasts nekad nesteidzās naudu uzreiz pārskaitīt. Un pārskaitot naudu neuzrāda maksātāja adresi vai līguma numuru. Ej nu un zīlē, kur dzīvo Vasja Petrovs.

A Aleks 25.06.2009

Johaidi..un ar sitadiem mergliem jastrada LP un Tele2 parstavjiem...jau sen zinams, ka parskaitijumi no LP tiek sanemti 5-6 DARBA dienu laika, no bankam 1-3 darba dienu laika..

H Helena 29.06.2009

neesmu LP darbiniece, kā arī ieinteresētā persona, BET nepiekrītu jūsu neapmierinātībai pret LP. LP pakalpojumus izmantoju ļoti bieži- sūtu vēstules, pakas, dažreiz žurnālus abonēju un esmu pārskaitījusi arī naudu. Nekad nav bijušas problēmas un attieksme arī teicama, jo katreiz prieks atgriezties. Tieši varētu uzslavēt, paaugstinās klientu apkalpošana, ātrums un kvalitāte (kā arī noformējums un dizains paliek muzdienigaks)salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, kuri apkalpo vai sniedz pakalpojumus mums/klientiem paaugstinot makses nepaaugstina kvalitati.