www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Naidīga attieksme

Latvijas Pasts - Naidīga attieksme

22. Jūlijā, šovakar biju pastā, lai saņemtu savas atnākušās paciņas. Mani apkalpoja pasta darbiniece pie loga, uzrādīju gan paciņas numurus, gan id apliecību, noņēmu saulesbrilles, kuras man ir gaišās, jo viņa neredzot mani, izdarīju visu ko prasīja. Tad blakus sēdošā kolēģe un vēl viena pasta darbiniece ar īsiem matiem pieskrēja un sāka man publiski uzbrukt. Pastā atradās vēl man viens pazīstams ventspilnieks, kurš visu to dzirdēja. Lai pastā apkalpotu, tur ir podziņas, kuras jāspiež ikvienam, bet dezinfekcijas līdzekļu nav. Tad man atkal jāspiež nākamās podziņas pie pakas saņemšanas, tur arī nav dezinfekcijas līdzekļu! Kad pajautāju, kāpēc tie nav, man rupji smejoties sejā, man tos nevajagot, jo man esot cimdi rokā! Tieši tā, es tos velku ieejot pastā, jo par dezinfekciju tur nerūpējas. Es varot nenākt uz pastu un pakas nepasūtīt! Es tādas rupjības vēl nebiju dzirdēJusi, to, ka viņas tur vienmēr aprej, to zin visi. Nezināju, ka pastā vairs nevajagot darbu, tiešām tagad pasts aizliedz sūtīt paciņas? Vai tās darbinieces neatļaujas par daudz? Arī paziņojot to, ka kovids ir beidzies 10. Jūnijā! Tad nākamreiz man uz pastu iet reizē ar policiju vai advokātu, lai saņemtu savas paciņas, par kurām es maksāju naudu nevis tās darbinieces, kuras atļaujas uzvesties trakāk kā tirgus laukumā! Steidzīgi lūdzu novērst šo visatļautību!

22.07.2020

D

Oskars Oskarsons 22.07.2020

Kliente Dzintra izklausās pēc pensionāres, kurai nav ko darīt, tāpēc skraida pa visām iestādēm un veikaliem un meklē, kur pakasīties.

L Livva 22.07.2020

Vai Jums nemaz nav bail, ka ar paciņām tiks atsūtīts Covids? Tur advokāts nelīdzēs.

G Gints_6789 23.07.2020

Pensionāri tiešām ļoti traucē, it īpaši pēc Covid. Neļauj darba cilvēkiem normāli dzīvot, visu laiku brauc virsū, bet paši smird kā nav mazgājušies. Kāpēc viņi nevar staigāt pa veikaliem, aptiekām, pastiem un braukāt publiskajā transportā noteiktajā laikā no plkst. 10:00 līdz 14:00? Kāpēc viņiem visu laiku ir jātraucē? Rindas nekur nebūtu, ja tie nestaigātu veikalos, bankās, pastā pēc plkst. 16:00! Domāju, ka pat arī epidēmiju būtu mazāk, ja katra iedzīvotāju grupa ievēros savu laiku. Jāsadala katrai sabiedrības grupai savs laiks: skolniekiem, mamašām ar bērniem, pensionāriem, darba cilvēkiem.

A Ar4ssS 23.07.2020

Klauns

A Ar4ssS 23.07.2020

Es noprotu, ka nav jēgas te no sūdzībām. Šajā portālā uzturas paši uzņēmumu darbinieki un tik bliež pa pogāj, cenšas aizsargāt reputāciju...