www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Ļoti slikta sīkpaku piegāde mājās

Latvijas Pasts - Ļoti slikta sīkpaku piegāde mājās

Aicinājums 7 nov. Saņemt paku Mārupes pasta nodaļā. Pieteicu pakas piegādi mājās. Pagāja 5 dienas-nekā. Zvanu - paciņa esot aizsūtīta atpakaļ uz šķirošanas cehu. Zvanu uz Latvijas pastu, operatore bija nelaipna, nosauca 67213171, lai zvanot. Zvanīju un saņēmu atbildi, ka paka aizsūtīta uz šķirošanas cehu. Kāpēc vizina pakas šurpu, turpu bet līdz adresātam nē?

U

smejiesvesels 15.11.2017

Vai domājāt ka pasta darbiniece Jums pati to paku nesīs mājā? Viss loģiski, atdeva paku terminālam, termināls pārliks uz exprespastu, atvedīs ar limuzīnu, ,tas prasa laiku. Un tas ir maksas pakalpojums, ja kas, lai nav nākamā vēstule ar sūdzību, ka nelaipnais šoferis liek maksāt ..

U uzraugs1 15.11.2017

Paka bija pieteikta ar piegādi mājās. Man vienalga kas viņu ved, ja pastāv tāds pasta piedāvājums. Pakas saņēmēja uzdevums ir : *SAŅEMT PAKU UN SAMAKSĀT PAR PIEGĀDI* nevis domāt par to kas to paku piegādās. Ja Latvijas Pasts to nevar nodrošināt, lai atceļ šadu iespēju. Tas nav normāli 8 dienas paka nenonāk pie adresāta bet ceļo no vienas pasta nodaļas uz otru, katru reizi atgriežoties šķirošanas cehā.