www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Ļoti nepatīkami pārsteigta

Latvijas Pasts - Ļoti nepatīkami pārsteigta

Ļoti nepatīkami pārsteigta par pasta darbiniecēm origo nodaļā. 7.30am
bija nepieciešamība izdrukāt atgriešanas veidlapu sūtījumam, taču šādā rīta agrumā stacijā tas nav iespējams. Piedāvāju pārsūtīt uz pasta e-pastu un izdrukāt - nerēķinoties par šo. Mani atšuva un kad atkārtoti paņēmu numuriņu - apkalpoja visus citus, mani izlaižot. Turklāt viss notiek krievu valodā ar pārmetumiem un nievājošu attieksmi. Mēs taču dzīvojam tehnoloģiju laikmetā - turklāt es braucu no mazpilsētas ar smagu saini, nācās griezties citur. Kaut ikviena no tām kundzītēm, kas izsmēja un rupji atšuva nenonāktu līdzīgā situācijā. Turklāt labi būtu, ja tiktu apmācītas lietot e-pastu un printeri. Jau būtu daudz. +klientu apkalpošanas standartu ieviest... Lai mani nešķiro, ka esmu latviete.

B

" lai mani nešķiro, ka esmu latviete."

Ej taču pakaries, jums idiotiem viss ir jāšķiro uz tautības pamatiem?

ĀĀĀ, tur apkalpo Krievus, bet Latviešus nē!
Kādēļ menti mūs Latviešus piekāva, bet Krievu pāri atlaida, kad mēs tiem uzbrukām?

Когда я подошла к Латышке кассирше и попрасила чек, он посмеялась и сказала что не знает а каком чеке идёт речь.
Почему когда я сношусь с собакой, эти латыши меня бют, не ужеле это по тому что это соседская собака? Но я ведь Сосед, Я ведь Русский, вот Латыши мраaaaa.

Es novedu līdz absurdam, bet domu jūs sapratāt.

L lambda 27.03.2018

наркоман штоле?

Да чувак вокруг одни наркоманы, все русские всех латышей обижают.

А все Латыши всех Русских обижают.

Скот.

smejiesvesels 27.03.2018

Viņām tas neietilpst darba pienākumos, kaut ko Jums izdrukāt, atteikuma veidlapas parasti pārdevējs jau ieliek kastē, nosūta uz e-pastu, vai dod iespēju izdrukāt no mājas lapas. Uz pasta nodaļu jādodas sagatavotam.
Vispār stādieties priekšā cik tādus pacientus kā Jūs dienā apkalpo Origo pasta nodaļa,pat visi bomži LV1050 izņem savas pensijas un pabalstus- stacija..
Kāpēc viņai būtu jādara kaut kas kas nav minēts darba aprakstā un neietilps pakalpojuma sniegšanas taksē?

Pacco_al 27.03.2018

Drukāšana no datu nesējiem tiešām neietlipst viņu pienākumos un es pieļauju domu, ka drošības nolūkos (vīrusi) nav vispār atļauta.
Nevar aiziet uz poleklīnikas laborotoriju un prasīt lai jums uzvāra zupu tikai tāpēc, ka tur ir stikla trauki, kuros to varētu izdarīt. Un nevajag uzskatīt, ka visa pasaule griežās ap jūsu vajadzībām.

C critical thinker 27.03.2018

nu, būsim atklāti, pasta apmeklējums rīgā ir..hmm, pieredze. kādi darbinieki, tādi apmeklētāji, vai otrādi. eju reizi divos gados pēc alieexpress pakām, vismaz mūsu nodaļā atsevišķs logs tam vakarā, par laimi

T t.l.17 09.04.2018

Klausieties, pasta nodaļās operatoriem nav piekļūves internetam. No kāda vēl e-pasta Jūs tur gribējāt drukāt?!

B Betsy 29.04.2019

Pasta operatoriem diemžēl nav piekļuves internetam. Viņiem nākas smagi atbildēt pēc līdzīgiem šādiem izpalīdzējumiem. Es arī šo īsti nesaprotu no uzņēmuma viedokļa, jo piekrītu, ka daudzas tehnoloģijas varētu izmantot, kā arī e-pasts atvieglotu šo visu. Bet nu gan jau Pasta vadība zin kāpēc liedz to darīt. Varbūt, lai darbinieki neizklaidēto soc.tīklo, vtml.