www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Ļoti nelaipnas darbinieces

Latvijas Pasts - Ļoti nelaipnas darbinieces

Šajā nodaļā strādā riktīgas aitas. Vienmēr esmu iznākusi no pasta nokaitināta.
Šodien manu paku pieņēma kasiere pie 3.kases. Uz visiem jautājumiem atbildes sākumā bija "Nu bet protams, .." "Nu ja, ..". Es pakas nesūtu katru dienu, un neskatoties uz to ka nepārtraukti uzdevu dažādus jautājumus viņa nevienu brīdi nepapūlējās man palīdzēt un paskaidrot kā tad īsti ir jāpilda tās lapeles. Varbūt vajadzētu viņu aizsūtīt uz kādiem kursiem kur izstāstīs, kas ir smaidīšana, pieklājība un nedirsināšana..
Un arī sūtījumi netiek piegādāti, vienkārši tiek iemesta lapiņa pastkastē un ar vakardienas datumu ( vienmēr!!). Sūtījumi nāk bieži un arī mājās gandrīz vienmēr kāds ir, un kaut kā aizdomīgi ka pastniece vienmēr atnāk tad kad ir tas brīdis kad neviena nav. Ja jau pasts nenes sūtījumu, bet tikai iemet lapiņu, tad tas arī būtu jānorāda.
Manai mammai Teikā pastniece painteresējās cikos nest sūtījumus, jo divas reizes VIENU PAKU nesot viņa nebija mājās. Tad tas tā kā skaitās kā ekstra pretimnākšana no Teikas pastnieces puses? Vai tam tā jābūt?

K

L lindy 21.06.2010

Arī Siguldā strādā nelaipnas darbinieces, nezinu kā ar dirsināšanu, bet vienmēr ieejot pastā sēž pretī rūpju pilna rieva pierē un tad liekas ļoti nostrādājušās, ja kko paprasa. Vai tiešām pasta vecenes neviens nepārpauda, un vadībai pie pakaļas, kādas viņas tur sēž. Tā kā pati strādāju apkalpojošā sfērā, zinu, ka pret klientu tā izturēties nevar, un jābūt laipnam, kaut nezin kas ir noticis - piekusis vai vēl nez kas.

U ughu 22.06.2010

"viņa nevienu brīdi nepapūlējās man palīdzēt un paskaidrot kā tad īsti ir jāpilda tās lapeles. Varbūt vajadzētu viņu aizsūtīt uz kādiem kursiem kur izstāstīs, kas ir smaidīšana, pieklājība un nedirsināšana."
=================================================================
varbūt tev pašai vajag aiziet uz skolu un iemācīties arī lasīt, rakstīt, kā redzams, proti. veidlapās viss uzrakstīts, kas kur jāraksta, paņem acis pirkstos un lasi! aunapiere!

B bikse 22.06.2010

tu ar, laikam, no tās cilts. teikums tikai no trīs vārdiem, to pašu bez kļūdām nespēj uzrakstīt.

K KRIST'INE 10.07.2010

Es ar Jums nepiekritu!Tur/21 pasta/ ir laipnas un ziņošas darbinieces un ļoti ātri var noformet jebkuru sutījumu!Es dzīvoju pie 82.pasta, bet pēc pakalpojuma griežos 21 nodaļā.Niknu klienti gruti apmerināt, jo vēl ne mak rakstīt un lasīt...
Tagad visi bezdarbinieki varetu nomelnot jebkura, kam vēl ir darbs!

U ughu 10.07.2010

es iet tikai uz alfas pastu! un nekad neesmu vīlies.

C christy 16.10.2010

21. pasta nodala shodien biju ieskrejusi, priekshaa gara rinda, tikai 2 pasta darbinieces, domaaju vnk pajutaashu kur var iznjemt siikpakas, citas pasta nodaljas ir atseviskji lodzinji domaati siikpaku uznjemshanai/pienjemshanai.Si man nededzat ko es daru? pagaidiet? gaidu gaidu, bet nekaa...shii it kaa speciaali velk to laiku...tad veelreiz jautaaju...shii nedredzat ko daru? gaidiet.tad teicu, ka vinai atbildeet man aiznjemtu tik dazas sekundes...nokaitinajaa nu pamatiigi...pa to laiku, kameer gaidiiju uz vinju, sen vareeju izstaaveet to garo rindu un sanjemt savu paku:)

Z Zilazebiekste 13.10.2011

21. pastu nodala vienmer ir garas rinas.kad klienta neviena nav strada visas, bat kad ir rinda strada viena vai divas!sodien stundu veselu rinda nostaveju!lidz centram butu atrak aizbraukusi