www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Ļoti neapmierināta ar Latvijas Pasta darbību!

Latvijas Pasts - Ļoti neapmierināta ar Latvijas Pasta darbību!

Esmu ļoti neapmierināta ar Latvijas Pasta darbību!! Abonēju laikrakstu Diena Latvijas Pastā, kā apmaksu izvēlējos ikmēneša automātisko rēķinu apmaksau internetbankā, bet tagad situācija ir sekojoša- naudu no mana konta jau atvilka, turklāt jau par 2 mēnešie- gan janvāri, gan februāri, bet laikraksts tā arī nepienāk. Kad zvanīju uz Latvijas Pastu, viņi tikai pārsūta no viena cilvēka pie otra, un atbildē saņēmu, ka man nekas neesot abonēts, nekas viņiem neuzrādās, tikai savādi, kā tad viņi izdomāja man atvilkt naudu no konta!! Esmu šausmīgi neapmierināta!!

B bilobilo 15.01.2008

Man bija līdzīgi, bet biju pasūtījusi citu žurnālu. Ar pāris mēnešu kavēšanos tomēr beigās atnāca.

D Dace 23.01.2008

Lieta tāda, ka es vīram uzdāvināju žurnāla Auto Bild Latvija abonementu 2008.gadam. Apmaksu arī veicu ar to pašu internetbanku. Rēķins atnāca, ka viss kārtībā. 15.01. pastkastītē žurnāla vēl nebija, tādēļ zvanīju uz norādīto tālruni 8008001, kur nosaucu visus rēķina nurmurus un datus, paņēma no manis vēl mobīlā telefona numuru, un teica, ka ja būs kādas problēmas, man noteikti atzvanīs. 17.01. arī pastkastīte tukša, zvanīju vēlreiz. Jautāju, kādēļ man neviens nezvana, ja kādas problēmas, ka žurnālu tepat Rīgā nevar piegādāt, bet man darbiniece atbildēja, ka viņi nevienam neatzvana. Ja 15.01., zvanīju, tad līdz 22.01., (nedēļas laikā), žurnālu man piegādās.

Šodien 23.01., žurnāla pastkastītē nav. Zvanīju vēlreiz. Jautāju, kur ir mans žurnāls. Neprasot datus man piedāvāja zvanīt uz savu pasta nodaļu (kāpēc man kaut kur būtu jāzvana, ja esmu par to žurnālu jau samaksājusi?!), un vēstules man ir pienākušas.
Teicu, ka nosaukšu vēlreiz datus, bet man atbildēja, ka viņiem datoriem kaut kādas kļūdas, ka tas nav iespējams, paliku rupja un teicu, lai tad ņem pildspalvu un pieraksta. Tas redz arī neesot viņas pienākums, jautāju kāds viņai vārds uzvārds, atbildēja, ka žanna, es prasu un uzvārds? Viņa man pateica, ka tas arī viņiem nav pienākums teikt, un nometa klausuli.
Vai es kādreiz vispār saņemšu to žurnālu!

Un vispār ar šadu pasta darbinieku attieksmi, es gribu, lai man to naudu atmaksā atpakaļ.

L Lana 14.01.2009

Es arī pagajušajā gadā septembrī abonēju ar interneta starpību 3 žurnālus uz 3 mēnešiem. kad oktobrī nesaņēmu nevienu žurnālu zvanīju uz pastu. man teica ka es esmu nepareizi uzrādījusi piegades adresi, kaut 100% esmu pārliecināta ka adrese bija pareiza. 'teica ka izlaboja piegādes adresi un nākamajā mēnesī atnāks kā vajag. novembra beigas žurnālu nav. tad es sūtiju vēstuli ar sūdzību. pēc 2 dienām man pārzvanīja Pasta darbiniece un atvainojās un teica ka atsūtīs visus žurnālus. jā novembrī pēc kādām dažām dienām atnāca žurnāli, bet decembrī atkall neka nesaņēmu un nācās atkal zvanīt un lamāties. Man vispār vairs negribās abonēt neko. ja vajag labāk aiziešu uz veikalu un nopirkšu.

. ...kl 14.01.2009

Es pagājšgad biju abonējusi MK LAtvija. Gaidu laikraksta nav, kautgan tas pienāk trešdienās. Sestdien man zvana pie durvīm un pastnieks dod man adresētās vēstule . Pastkastīte man atrodas pirmajā stāvā un ir labā kār'tībā. E s sviņam saku, ka varēja jau iemest pastkastītē un viņš atbildēja, ka nevarēja to atrast. Mēs mājā esam četri dzīvokļi un pastkastītes mums ir visas smukā rindiņā sakarinātas :) Tas es viņam saku ka MK LAtvija nav pienākusi un viņš teicam ka mana pastniece dzerot un nav kam atnest :) Nu labi, aizgāju uz pastu... protams pusstundu stāvēju rindā. Kad pateicu, ka gribu saņemt savu laikrakstu, tad darbiniecei bija tāda sejas izteiksme... tipa, bez tevis jau problēmu netrūkst. ...Tad pajautāju vai man būs turpnāk pašai jānāk uz pastu pēc avīzes, tad viņa teica, ka nezina, jo nav kam strādāt :)))) Nu turpnāk protams laikraksts bija vienmēr pastkastītē.