www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Limbažu pasta nodaļa

AtrisinātaLatvijas Pasts - Limbažu pasta nodaļa

Nezinu vai tas tā ir normāli pastā vai kā, bet sāk jau apnikt ka pastniece burtiski terorizē uz ielas, ķerot un mēģinot nodot ierakstītus sūtījumus lai tikai viņai nebūtu jāiet uz biroju kas atrodās otrā stāvā. Bieži vien sūdzās par to cIk viņai esot grūti uzkāpt uz otro stāvu. Ir reizes kad neesam uz vietas, esam devušies ar darbu saistītos izbraukumos un tad viņa zvana uz telefonu un terorizē, ka esot atnākusi un kā tas varot būt ka neviens neesot, ka viņa speciāli kāpa uz otro stāvu lai atdotu mums sūtījumu un lai kāds pēc iespējas ātrāk ierodās un paņem vēstuli, bet vai tad nav tā ka viņai ja neviens nav uz vietas par ierastītu sūtījumu jāatstāj uzaicinājums uz pastu, nevis jāzvanās un jāterorizē mūs? Tas vispār ir normāli? Citreiz pat izsniedz nepareizus sūtījumus, kas vispār nav paredzēti mums, bet pilnīgi citiem cilvēkiem. Nebrīnītos ja beigās tie sūtījumi vienkārši tiktu izmesti ārā. Pastnieci sauc Marija, zināms ka pastu piegādā Limbažos Cēsu ielā, Rīgas ielā u.c. Lūdzu tieciet galā ar savas pastnieces uzvedību, vai vienkārši atlaidiet no darba, jo tas vairs nav izturams, mums kā pasta klientiem, nav jāpacieš tāda izturēšanās un kur nu vēl jāklausās cik viņai ir grūti veikt savus darba pienākumus!

02.09.2019

Papildināts Gatissss 02.09.2019

Vēstules ko viņa mēģina atdot nav privāti sūtījumi, tad saprastu un tas liktos normāli ja tā darītu ar privātiem sūtījumiem, kādiem aliexpress un vēl sazin ko. Bet vēstules ir adresētas uz biroju, darba vietu "SIA", viņa tā vietā lai ierastos uz šo konkrēto SIA adresi, cenšās viņas atdot ceļa vidu biroja darbiniekiem burtiski skrienot virsū. Kaut pagājušo gadu pat nedeva mums esot birojā, jo teica ka nav pilnvaras.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gatissss 05.09.2019

Ceru ka attieksme uzlabosies un problēmas vairs nebūs. Galu galā visiem ir sliktās dienas. Darbs ir jāveic atbilstoši un tad jau viss būs labi

G

A aicis24 02.09.2019

Aizej uz policiju un uzraksti iesniegumu,lai tiesa pieņem mērus,ka pastniece Marija, tev nedrīkst tuvoties tuvāk pa 10m un zvanīt arī.Ja godīgi,pats nemāki ar viņu izrunāties un kas tur slikts,ja viņa satiek tevi uz ielas un atdod to vēstuli.

G Gatissss 02.09.2019

Var redzēt ka komentārus atstāj mazi bērni, ar ļoti mazu smadzeņu daudzumu. Vēstules nav privātās vēstules, bet darba vietai adresēti sūtījumi, ierakstītā formātā, kurus viņa cenšās atdot uz ielas, nevis ierodoties birojā, kā tas būtu viņai jādara.

L Lidija Auziņa 02.09.2019

Man Marija patīk un strādā labi, esmu apmierināta ar viņas darbu Limbažu pastā.