www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Latvijas pasts neatsūtīja paziņojumu par to, ka pienācis sūtījums

Latvijas Pasts - Latvijas pasts neatsūtīja paziņojumu par to, ka pienācis sūtījums

Līdz šim zināju, ka Latvijas pasts izsūta paziņojumus kad ir pienācis sūtījums, bet šķiet, ka Ogrē tas vairs netiek darīts. Kad nesagaidīju paciņu no ebay, rakstīju nosūtītājam, lai pārbauda tracking informāciju un liels bija pārsteigums, ka paciņa jau nedēļu stāv Ogres pasta nodaļā, tikai neviens nebija papūlējies par to paziņot. Ņēmu pasi un devos uz pastu, lai sūtījumu izņemtu, bet nebiju pierakstījusi tracking numuru, jo domāju, ka pase taču ir pietiekams apliecinājums. Pasta darbiniece paziņoja, ka pakas meklējot tikai pēc tracking numuriem un vārdam vai uzvārdam neesot nozīmes. Paku izņemt nevarēju, būs jātērē laiks un jābrauc vēlreiz. Izskatās, ka Latvijai un tās iestādēm pilsoņi ir kļuvuši par staigājošiem numuriem, ja jau vārdam, uzvārdam un pases datiem vairs nav nozīmes. Es protams saprotu, ka pasta darbiniecēm, kuras visticamāk saņem minimālo algu, negribas veikt nevienu lieku kustību, bet man kā klientei par to nav nekādas daļas. Ja nebūtu vairs cilvēku, kuri piekrīt strādāt Latvijas pastā par minimālu algu (un atblīstoši (ne) pildīt savus darba pienākumus) , varbūt tad Latvijas pasta valde būtu spiesta saviem darbiniekiem pacelt algas un šīs iestādes darbs uzlabotos.

24.01.2023

S Spuris 24.01.2023

Jums nekad nav ienācis prātā kapēc tiek reģistrēi sūtījumi kā numuri ?Mēdz būt tā ,ka cilvēki ir ar vienādiem vārdiem,uzvārdiem! Ja tajā reizē sameklētos piemēŗam desmit pakas uz viena vārda ,uzvārda kā tev tad kā domā kura paka tad tev pienāktos un būtu pareizā ? Uz izlozi varbūt ?Reiz pakustiniet smadzenes ,ja tādas ir protams,un padomājiet.Pastā protams nenoliedzami ir bardaks milzīgs,taču būtu vēl milzīgaks ja meklētu pēc vērdiem ,uzvārdiem.

G Gonzo23 24.01.2023

Pastā mazas algas, visi strādā par minimālo, valde tikai sola, bet realitātē algas nepaceļas.

S sannas 26.01.2023

Pakas tiek kārtotas, uzglabātas saskaņā ar numuriem. Meklējot paku pēc vārda un uzvārda pilsētas pasta nodaļā...šaubos, vai jūs tik ilgi gaidītu. Kā pierādītu, ka tā paka ir jums? Varbūt pēc pus stundas vēl atnāks kāds ar tādu pašu uzvārdu pēc pakas, ko tad? Jūs pamēģiniet izņemt id karti bez PMLP izdotās izziņas. Nosauciet vārdu un sitiet kāju pie zemes, lai dod bez dokumenta 🤣🤣🤣