www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Latvijas pasta darbinieki

Latvijas Pasts - Latvijas pasta darbinieki

Ir sūdzība par Rubenes pasta daļas pastnieci! mana vecmāmiņa pirmdienā izsūtija man apsveikumu ar naudiņu iekšā! Pienāca jau piektdiena un brīnijos,kur palikusi mana vēstule,jo zinu,ka parasti tik ilgi nenāk vēstules sūtot pa Latviju!! Sestdienā zvanīja viena sieviete,kura arī dzīvo Rubenē,tieši pretim pastam! Viņa sacīja,ka viņas pastkastītē ir iemestas 12 dažādiem cilvēkiem sūtītas vēstules un tai skaitā arī manēja vestulīte,par laimi bija! tad nu jautājums,kā var 12 dažādas vēstules pastniece iemest vienā pastkastītē! vai slinkums tai dienā bij iznēsāt pa mājām vēstules vai kā???

I

P Pipars 19.11.2012

Universālā pastkastīte :D Raksti sūdzību pasta nodaļas vadītājai ;)

Leonīds Osipovs 14.02.2013

Tam gan nav tieša sakara ar konkrēto gadījumu, bet naudu, tāpat kā narkotikas, ieročus, pornogrāfiska rakstura materiālus un līdzīgas lietas ir kategoriski aizliegts sūtīt pa pastu.

S Suitfree 10.05.2020

Pats stradaju pasta un tur bardaks del ta ka darbinieki mainas katru nedelu, jo samaksa ir smiekliga.