www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Krāpšana, laupīšana - paņem aizpildītu un parakstītu lapiņu, bet paku neizsniedz

AtrisinātaLatvijas Pasts - Krāpšana, laupīšana - paņem aizpildītu un parakstītu lapiņu, bet paku neizsniedz

Tā kā sūtījumi man pienāk regulāri, pastkastītē iemestās lapiņas aizpildu mājās lai nekavētu darbinieku laiku pastā. Protams, arī parakstu. 22.11.17. ierados Teikas pasta nodaļā (LV-1006). Kad pasta darbiniece paziņoja, ka tie, kas ieradušies tikai pēc sūtījumiem var saņemt tos ārpus rindas pie viņas. (Vairākas reizes esmu trāpījusies uz šādu piedāvājumu.) Kā parasti iestājos rindā uz paciņu izsniegšanu. Starp klientiem parādījās kāds agresīvs vīrietis sāka bļaustīties un visus grūstīt. Pastniece pārbaudīja manu pasi, paņēma aizpildīto un parakstīto lapiņu. Atnesa manu paciņu. Un... Tad jau bija pienācis neadekvātais klients. Viņa apkalpoja viņu (pieņemsim, gribēja ātrāk atbrīvoties no skandālista). Viņš aizgāja, darbiniece turpināja apkalpot rindu, bet mani vienkārši aizmirsa. Divas reizes pārprasīju, vai mani apkalpos līdz galam, bet acīm redzot mana paciņa bija pārāk smaga lai pārceltu to pāri letei un atdotu. Man paciņu tā arī neatdeva. Visu cilvēku acu priekšā vienkārši aplaupīja.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Latviete8899 23.11.2017

Šodien pasta kastē atradu savu vakardienas aizpildīto lapiņu. Pat nepūlējās uzrakstīt jaunu, vai sūtījumu atnest uz mājām. Aizgāju uz pastu. Rindā nestāvēju, palūdzu lai pasauc vadītāju. Vadītāja bija informēta par incidentu. Atvainojās man un solīja aprunāties ar vakardienas "LAIPNO" pasta darbinieci. Viņa arī nespēja izskaidrot šādu darbinieces rīcību. Sūtījumu saņēmu. Izsniedza pati priekšniece. Tā kā, ar jūsu palīdzību, problēma ir atrisināta. Pazaudēju gandrīz stundu ejot uz pastu un runājot, bet kam tas rūp. Paldies ka palīdzējāt atrisināt manu problēmu!

smejiesvesels 23.11.2017

Vajadzēja arī kļūt neadekvātai, uzreiz atdotu paciņu...:D

L Latviete8899 23.11.2017

Es tā arī sapratu, bet esmu pieklājīga un neprotu tā uzvesties. Tikai smiekli man nenāk, jo es atdevu parakstītu papīru. Pirms parakstīšanas viņi nemaz neiet pakaļ tavai paciņai. Viņa paciņu atnesa uz galda, bet izdomāja man neatdot. Tas ir tāds absurds. Es pat nesaprotu ko tagad darīt. Kā atgūt to, kas ir mans.

M Macc 23.11.2017

Kas tas par joku ? Tipa neiedeva paciņu un Tu aizgāji prom ? Klusēji, neko nevari pateikt ?
Kāds apkalpot - DODIET MANU SŪTĪJUMU KROPĻU BARS.

L Latviete8899 23.11.2017

Es divas reizes vaicāju vai mani apkalpos līdz galam. Atbilde bija "uzgaidiet". Pastniece vienkārši turpināja apkalpot tālāk rindu.

M Macc 24.11.2017

Prieks, ka atrisinājās problēma. :)

V ViliesPircejs 23.11.2017

Un aigajat prom? Tas nav nopietni!

R Rolans 26.11.2017

Problēma atrisināta? Pastam pašam vajadzēja piegādāt pacing uz mājām par brīvu! Apkalpo pasta operatore , pastnieks piegādā avīzes un vēstules.