www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Konflikt situācija, info trūkums, klientiem stāvot rindā.

Latvijas Pasts - Konflikt situācija, info trūkums, klientiem stāvot rindā.

Labdien lasītāji!
Vēlos padalīties ar nepatīkamu šodienas (08.12.2020 ~12: 10, balvu pasta nodaļa) pieredzi, iegāu paņēmu kārtas numuriņu, uz ko sekoja uzbrauciens "Rindā jāstāv" - mēģināju paskaidrot to ka šeit ir numuriņu sistēma un mēs drīkstam ieiet un paņemt kārtas numuriņu un iet ārā gaidīt savu kārtu, jo caur logu ir redzams kad tev ir laiks iet iekšā. Protams sagaidīju un vēlējos ieiet iekšā kur priekšā stāvēja liels vīrietis un nelaida iekšā. "uzdāvināju viņam savu kārtas numuriņu" apgriezos un aizgāju prom. Veicu zvanu uz Latvijas pasta apkalpošanas sistēmu (plkt. 12: 27) , kur arī uzdevu jautājumu.
"kāda ir apkalpošanas sistēma, ja šobrīd telpā drīkst atrasties tikai 2 apkalpojami cilvēki, vai es drīkstu ieiet un paņemt savu kārtas numuriņu vai arī man ir jāstāv cilvēku izveidotajā Rindā?
Uz ko man atbildēja, ka, drīkst ieiet un paņemt nr, un gaidam savu kārtu ārā!

Vēlos lai visām pasta nodaļām kurām ir kārtas numuriņu sistēma tiek izlikta papildu info uz durvīm, par to ka drīkst paņemt kārtas numuriņu uz gaidām ārā, ja telpā ir vairāk par 2 personām!