www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Kļūdaini veic pārskaitījumus

Latvijas Pasts - Kļūdaini veic pārskaitījumus

Latvijas pasts izmanto tehnoloģiju ar ierakstot pareizi uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas nummuru bet kļūdaini bankas kontu, viss notiekās, mana nauda aizgāja nezin kur, ja es internetbankā tā nokļūdītos, neko nevarētu pārskaitīt, pastā vakar uzrakstīju iesniegumu un atteica ka mēneša laikā izskatīšot... Jānis Ronis 29244671

BondsBonds 04.02.2017

KO? Es saprotu ka rakstīji latviešu valodā, bet es neko nesaprotu.

Latviešu tautas 04.02.2017

Drošivien rakstā kartēja apkopēja...

Pacco_al 08.02.2017

Pirmkārt pats klients ir atbildīgs par rekvizītu pareizību. Nevar uzrakstīt nepareizu konta numuru un pēc tam brīnīties. Bez tam, ja maksājums bija uz citas bakas kontu kā jūsuprāt Latvijas pats var zināt vai tanī bankā šāds konta numurs atbilst jūsu norādītajam numuram un reģistrācijas numuram? Kā jūsuprāt?
Laiki, kad ienākošos maksājumus apstrādāja 30 darbinieki katru manuāli lasot un salīdzinot ir aizgājuši tālajā pagātnē. Ja tādas komandas būtu jāuztur maksājums maksātu ne vis 0.36-0.75 EUR,. bet 4.27 piemēram.
Bez tam saskaņā ar Latvijas bankas noteikumiem ieskaitījumi tiek vesti pēc IBAN konta numura. Lai izslēgtu kļūdas un pārrakstīšanās IBAN konta numurā ir algoritms, kurš neļauj pieļaut drukas kļūdu, tā kā arī šinī daļā jūs Jāni mazliet samelojāties. Labāk meklējat kam esat sūtījis naudu uz šādu konta numuru, jo no galvas konta numuru izdomāt nav iespējams.
Vienkāršāk būs pašam to atrast un nevajag teikt ka nauda izgāja nezin kur un nezinu kam. Tie ir meli.