Latvijas Pasts - Kā strādā

Latvijas pats kā STRĀDĀ? žurnālus/avīzes un paciņās tiek mētātas ... uzaicinājumi netiek piegādāti laicīgi /vai pat cita kastītē iemesti...

C

P Pastnieks 18.03.2011

Ko tu gribēji par ubaga grašiem, lai tev būtu luksusa pakalpojumi?Drīz pats brauksi uz tipogrāfiju pēc avīzēm.Paciņas var saņemt ar kurjerpastu.

C Cadbury 18.03.2011

nav maizes bez garozas ubag!!!

6 69 24.03.2011

Un tam reklametajam gan maksa simtiem, ja katru dienu p-- kastes pilns ar reklamas sudiem .

č Čoms 24.03.2011

Tieši reklamētāji to Latvijas pastu arī baro, citādi jau sen būtu izputējis.Cilvēki abonē presi par 90% mazāk, nekā tas bija 15 gadus atpakaļ.Kāda var būt peļņa?Vienīgā peļņa ir par pensiju piegādāšanu un šīs reklāmas.Vispār-kāda valsts, tāds arī pasts.

6 69 24.03.2011

Piekritu . Pats stradaju 90 g. sakuma pa pastnieku, darba bija loti daudz . Pa 2 pilniem maisiem avizes un zurnali tikai ua vienu maju .

, ,,, 24.03.2011

PAstnieki ir analfabēti. Bieži tiek nepareizi samestas vēstules. Laikam mājas numuru redz, bet ielas nosaukumu neredz. Konkrēti jauc Avotu 66, Artilērijas 66, Bruņinieku 66, Matīsa 66.

L LelleBezMatiem 24.03.2011

pie visām pastkastēm vajadzētu nolikt miskastes ar uzrakstu REKLĀMĀM - un pastnieki pa taisno varētu mest visas tās reklāmas tur iekšā.

č Čoms 24.03.2011

Lelle bez matiem, tu esi spējīga arī uzjautrināt!BRAVO!

L LelleBezMatiem 24.03.2011

:D