LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Jūtos apkrāpts

Latvijas Pasts - Jūtos apkrāpts

Sūtam pasta sūtījumus, galvenokārt uz ASV. Sūtījumi tiek noformēti un nodoti pastam vairumā ar sūtījumu sarakstu, formējam caur new. Manspasts.lv
jau ilgi esam saskārušies ar problēmu, ka sūtījumi, kuri tiek sūtīti ar Latvijas pasta starpniecību saņemšanas valstī netiek piegādāti un vienkārši stāv šķirošanas centros.
Šāda situācija nav tikai ārkārtas situācijas laikā, šādi tas notika arī 2018. Un 2019. Gadā, tad vismaz ''pakalpojums'' maksāja 1.99-2.56 eur, nevis 6.88 eur.

Šobrīd situācija ir vienkārši šausmīga.
No ~90 sīkpakām visas ir sasniegušas ASV. Aptuveni 30% sūtījumu tika piegādāti adekvāti, pārējie, aptuveni, 70% ir sasnieguši ASV un tur tie vienkārši stāv, liela daļa tā stāv jau ilgāk par 30 dienām.

Latvijas pasts nekādas atbildes nesniedz. Rakstījām e-pastu uz [slēpt]@pasts.lv, saņēmām automātisku ziņojumu, ka 3 dienu laikā sniegs atbildi. Atbildes nav.

Zvanījām uz informatīvo tālruni +371 27008001, pasta darbiniece pat nepajautāja sūtījuma numuru, teica, ka mums par katru sūtījumu ir jāraksta iesniegums, norādīja uz nepieciešamo veidlapu atrašanās vietu, īsi pastāstīja par noformēšanu un paziņoja, ka mums papildus par katru iesniegumu ir jāsamaksā 2.20 eur, un atbilde tiks sniegta, 1 līdz 3 mēnešu laikā... Jā, pasts uzskata, ka tas ir normāli klientam, kurš sūtījumu gaida ilgāk par mēnesi, likt paciEsties vēl 1-3 mēnešus.

Latvijas pasts ir viena no retajām pasta kompānijām, kura klientus pat neinformē par aptuvenu sūtījumu piegādes laiku. Man jau ir apnicis uz klientu jautājumiem par piegādes termiņiem atbildēt ar ''es nezinu ''. Latvijas pasts nav konkurētspējīgs uzņēmums ne pasaules, ne Eiropas un pat ne Baltijas mērogā. Cena, kāda jāmaksā par sīkpaku pārsūtīšanu attiecībā uz ''pakalpojuma'' kvalitāti ir vienkārši šausmīga.

Lūdzu, cilvēki, ja arī jūs saskaraties ar šādu problēmu, ierakstiet komentāru un pastāstiet vairāk par savu situāciju. Ir plāns vērsties http://manabalss.lv/ ar ierosinājumu veikt izmaiņas pasta likumā, jo šobrīd uzņēmējdarbība, kura ir balstīta uz eksportu nav iespējama, tāpēc būšu pateicīgs par jebkādu informāciju par zemo pasta pakalpojumu kvalitāti.

16.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Komentāri (4)

Tas ir bezcerīgi! Kamer uz Latviju neatgriežas jaunie cilveki no Rietumeiropas pasts nrmāli nestrādās: vieni pensionari nevar nodrošinat normālo pasta darbību! LP valdībai jareķinajas vel ar vajadzību PILNIGI kompensēt darbinieka izdevumi^ pašlaik kompensē tikai daļēju!

Tas ir bezcerīgi! Ja uz Latviju neatgriežas jaunie latvieši no Rietumeiropas, Latvijas pasts normāli nestrādās: tikai pensionari nevar nodrošinat normālo pasta darbību! LP valdībai jareķinajas vel ar vajadzību PILNIGI kompensēt darbinieka izdevumi: pašlaik kompensē tikai daļēju!

A AntiPasts 17.05.2020

Pasts velaizvien nav atbildējis. Interesanti, ka pa šo laiku esmu vairākkārt spējis sakontaktēt USPS (Piegādā Latvijas Pasta sūtījumus ASV). Bet bez Latvijas Pasta iesaistīšanās nekas nav iespējams.

Es nesaprotu, kā tas iespējams, ka brīdī kad cilvēki gaida savu sūtījumu, vienīgā iespēja ir iesniegt iesniegumu un gaidīt 1-3 mēnešus, lai kautkas vispār notiktu.

M Madara 20.05.2020

Man tā pati problēma. Aprīļa sākumā nosūtītie sūtījumi nav pat iečekoti vēl Čikāgas šķirošanas centrā, aprīļa beigās izsūtītie daļa sāk beidzot piegādāties.
Ja vienā sūtījuma reizē ir vismaz 10 sūtījumi, iesaku painteresēties DHL Deutsche Post Global mail par līguma slēgšanu. Es vairs ar LP nesūtu. Sūtījumi tiek noformēti no Deutsche post mājaslapas, DHL kurjers atbrauc un savāc visu. No Frankfurtes izlido pēc 3-4 dienām, ienāk Ņujorkas šķirošanas centrā un piegādājas ārkārtas situācijā 2-2.5 nedēļu laikā.
Latvijas Pasts no atbildēm par aprīļa sākuma sūtījumu likteni izvairās... Atšaudās ar standarta atbildēm, pat neiedziļinoties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes