www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Joprojam nav sanemat ierakstita vestule bo Lielbritanijas

Latvijas Pasts - Joprojam nav sanemat ierakstita vestule bo Lielbritanijas

Sveiki,

Mani satrauc Latvijas Pasta darbs. Mana meita 13.Julija no Lielbritanijas, Londonas izsutija ierakstit vestuli, kas Latvija butu jasasniedz 4 dienu laika. Ir pagajusi nedela, no vestules ne minas. Ieksa bija loti svarigi dokumenti, un tagad tos nesanemot mana mazmeita nevar lidot pie meitas uz vasaras brivdienam. Meita zvanija Anglijas Royal Mail, un vestule Lielbritaniju pametusi 14. julija, tiesak, vestule ir nodota Latvijas aviokompanijai, lai to noagada uz Latviju. Latvijas pasts nevarot palidzet, un saka ka ar pretenzijam pret angliem, bet kadas var but pretenzijas pret angliem, ja vestule Angliju ir pametusi.
Ka lai es dabuju roka so sutijumu??

V

T ToViktorija 20.07.2011

Viss iespējamais tiek darīts, lai aborigēni pēc iespējas ātrāk pamestu šo valsti!

T Tontons 21.07.2011

Prātīgi cilvēki dokumentu pārsūtīšanai neizvēlas pastu, bet gan kurjerdienestu.

D Dace 21.07.2011

no UK vēstules nāk 2 nedēļas-par ko satraukums??? Un Latvijas pastam nav noslēgta vienošanās ar UK par ierakstītām vēstulēm...

T ToDace 21.07.2011

Gudras gan tās vēstules, kuras nu UK nāk kājām!

V Viktorija 22.07.2011

LEKS, SKATIES TIK KA AR PASU TAS NENOTIEK!!! Smiekli nak... Labaku komentaru nevareju sagaidit .. Tas tikai pierada, ka vardu krajums tev tik bagats.

A Austris 22.07.2011

Palasot komentārus šajā portālā, kartējo reizi pierādās, ka Latvijā analfabētu netrūkst!!!Tas domāts Lekam!!!