www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Jans Nodoklis paciņām no ārzemēm

Latvijas Pasts - Jans Nodoklis paciņām no ārzemēm

Man ir atnākusi paciņa no Austrālijas, un austrālijā par paciņu jau ir samaksāti 53 AUD, bet man pienāk no pasta zvans ka man pastam vēl jāsamaksā 23LVL, esot uzlikts jauns muitas nodoklis paciņām [slēpt]@ [slēpt]@ [slēpt]@, es paciņas saņemu jau sen un tāds ārprāts ka man vēl Latvijas Pasts piestāda kautkādu mistisku nodokli par paciņu, par kuru jau ir viss samaksāts (sūtītājs visu ir samaksājis), bet vēl piestāda saņēmējam rēķinu!!!TAS IR PILNĪGS VĀJPRĀTS!!!Es izdauzīšu to visu pasta ofisu, ja man to paku nepiegādās tie nolādētie [slēpt]@uku bērni!!!

J

J Jānis 23.05.2011

Atvainojos par kļūdu - jauns nodolkis bija domāts, un aizmirsu pateikt ka šis sūtījums bija "priority mail" (ekspress sūtījums), bet Austrālijā viss tika samaksāts!!!bet man piestāda Latvijas muitas nodokli 23 lati!!!

J Jānis 23.05.2011

piedrāžu šo valsti ja krievi iebruks tad tā būs mūsu laime nevis "neatkarības zaudēšana"

E es 23.05.2011

Kāpēc lamāt pastu? Aizej uz muitu un tur lamājies par nodokļiem...bet arī tad tev nebūs taisnība, jo par nodokļiem lemj "TUR AUGŠĀ".

J Jānis 23.05.2011

Es zvanīju uz muitu un tur man pateica ka viņiem žēl, bet es jau varot pagaidīt man tā nauda nav jāmaksā uzreiz :D,

man tāda sjūta ka latvija ir gandrīz kā jauks prostitūcijas pakalpojums, 30 lati un jēgas nekādas, vispār jau no prostitūcijas ir vismaz olas iztukšotas.Kropļi "Nodoklis paciņām" [slēpt]@.

Tad jau man jāiet iegādāties granāta "pašaisardzībai" no Latvijas Valsts "varenajiem"...

н Нил Ушаков 23.05.2011

Некоторые источники в Латвии писали о том, что политический имидж помогаeт создавать в этой организации.

A Aussie 02.08.2011

Nu ko vēl Latvijas valdība izdomās? CIK tālu var melot un krāpt savu tautu??????? Mēs samaksājam VISUS nodokļus, jau nopērkot preci . UN - preces sūtīšanas cenā jau iekļauti transporta izdevumi, un ne tikai līdz Latvijas robežai, bet līdz saņēmēja dzīvesvietai. Un tā ir dāvana (nu nav ne 50 apavu pāru, ne 25 smaržas flakoniņi, tas nav komercsūtījums), un kāpēc nodoklis jāmaksā divas reizes? Un par Ziemsvētku dāvanu? Nu lai Dievs piedod likumu kungu plānprātību! Te jau par Salavecītis var kuņģa čūlu dabūt no šāda vājprāta. Es vēlētos nosūtīt kalendāru, mazus nieciņus, bet manai ģimenei Latvijā par to jāmaksā? Cik humāni ir šis???? Attopieties, ZAGĻI!!! Es par šo Latvijas valdības '"pērli" informēšu lielākos Austrālijas laikrakstus, nudien, cik tālu vēl ???!!!???

K KK 21.11.2011

Nūū, tie kas te bļaustās, ka viss traki slikti utt, esat diezgamn aprobežoti. Visā Eiropā ir jāmaksā PVN par sūtījumiem no ārpuses, un esot ES, tas ir arī mums. Painteresējaties par to, kas notiek apkārt, pirms čīkstat.

ā un Aussie, tu esi tipiskais vidusmēra iedzīvotājs, kurš māk tikai gudri dirst.

Protams, ka stulbi, ka jāmaksā PVN, bet ne jau tikai Latvijā tā ir.

V vasja1 20.08.2015

Xmm, arī man iznāca šāds pat līdzīgs incidents, saņēmu sīkpaku no “ebay” 23, 70 EUR vērtībā, no kuriem 6, 50 bija cena par sūtīšanu, bet pastniece pieprasīja apmaksāt muitas nodevu 6, 86 EUR. Nomaksāju. Tātad kopējā summa ir 30, 56 EUR no maka nost. Kad ieskatījos te < http://www.muitaspaligs.lv/ > ieraudzīju, ka nekādu muitas nodevu NAV VISPĀR!!! Arī veidlapu, dokumentu, par muitas nodevu nedeva… Ceru, nav vajadzīgi lieki komentēt kā sauc šādu rīcību?