www.sudzibas.lv Latvijas Pasts izsekošanas numuru mainīšana

Latvijas Pasts - izsekošanas numuru mainīšana

Regulāri sūtu dažādas preces no Ķīnas vai kāda Latvijas interneta veikala. Paciņas ir ar izsekošanas numuru. Rīgas šķirošanas punktā tās redz, bet Jēkabpils pasta nodaļās tās pazūd...jo tiek izmainīts izsekošanas numurs un tiek sūtīta sms. Es neredzu kur ir mans sūtijums, es nezinu, vai tas viņu jaunais numurs ir konkrēti tai paciņai vai arī atnākusi kāda cita. Sūtijumi zūd... Kāpēc nevar sms ievadīt to pašu izsekošanas numuru ar kuru paciņa nāk no sūtītāja? Kāpēc tas ir jāmaina un kāpēc vairs pasta mājas lapā neredz piereģistrētu sūtijumu? Pasta mājas lapa ar izsekošanas funkciju zaudē jēgu, ja patvaļīgi maina numurus.

A AnvoyT 31.01.2018

Man reiz bija traki kuriozs gadījums ar šo izsekošanas numuru maiņu. Draugs, kādu mēnesi pirms pārvākšanās no Anglijas atpakaļ uz Latviju ar Royal Mail izsūtīja man paciņu uz Latviju. Paciņu nesaņēmu un sāku stresot (iekšā bija morāli diezgan vērtīgas lietas). Pārbaudot numuru Royal mail pusē - viss ok, paciņa nodota Latvijai, Latvijas Pasta galā - nekā, tāda numura nav. Paiet pāris nedēļas, numuru vēl joprojām neatrod, rakstīju Latvijas Pastam un viņi apstiprina, ka Latvijas pastā konkrētais sūtījums nav reģistrēts. Sapratām, ka paciņa "nozudusi" kaut kur pie iekraušanas lidmašīnā. Draugs rakstīja Royal mail, viņi atmaksāja gan sūtījuma izmaksas, gan paciņas satura finansiālo vērtību, ko draugs norādīja pieteikuma formā. Kad nauda jau bija saņemta un džeks jau kravāja visu savu iedzīvi sūtīšanai uz Latviju pāris dienas pirms lielās pārvākšanās, minētā paciņa atgriežas atpakaļ Londonā pie sūtītāja, uz paciņas pa virsu vecajam uzlīmēts pavisam cits sūtījuma numurs. Piemetināšu, ka arī ar jauno sūtījuma numuru neviens man aicinājums uz pasta nodaļu saņemt minēto sūtījumu nav pienācis. Par laimi, mūsu gadījumā paciņa atrada ceļu pie manis jau kopā ar draugu.

A Astrīda111 01.02.2018

Tā numuru maiņa mani arī tracina. Veids, kā labi pazūd paciņas. Tā teikt visi gali numuros... :)

M mazais2222 01.02.2018

Man arī šādi ir pazudušas vairākas paciņas. It kā škirošanas punktā reģistrējas, nosūtās un vietējo pasta nodaļu un čušsssss nav un nav atrodamas.

J juriss 08.02.2018

Tikai "untracked" nereģistrētajiem sūtījumiem tiek "nomainīts" Ķīnas iekšzemes numurs, jeb precīzāk, Latvijā tiek piešķirts kaut kāds kārtas numurs pasta sistēmā.
Ja tiešām Rīgā šķirošanas punktā tiek reģistrēts registred-tracked sūtījums un tad pazūd - skaidrs ka nozog.

topik ga***, avtor mu***

Z zodztik 10.02.2018

Kādiem nereģistrētājiem numuriem? Visiem, reģistrētajiem, kur klāt ir tel. nr. tiek mainīts pastā numurs un ar šo numuru sūtīta sms. Man šādi jau ir nez cik paciņas pazudušas. Kārtējā reforma pastā - atvieglota paciņu zagšana.
Un tās kuras ir laimīgi nonākušas līdz manīm ar veco reģ.nr. un jauninājumu neuzrādās vispār ka ir saņemtas. Izsekošanas numuri vairs eksistē tikai uz papīra. Realitātē tam visam nav jēgas. Tāpat kā šai sūdzībai, jo nekas jau netiek kontrolēts.

J juriss 31.03.2018

Tur jau tā lieta ka tu neko nerubī. Reģistrēti (Registed), jeb ierakstīti sūtījumi: http://www.pasts.lv/lv/privatpersonam/nosutit/ierakstiti-pasta-sutijumi/ SMS nesūta, bet nāk lapiņa uz pastkasti.
Bet nereģistrētiem (untracked) sūta SMS, tās ir parastas vēstules/sīkpakas.

A Angelina Oslo 28.03.2018

Man arī pazuda divas paciņas, un izsekot nav iespejams, jo numurus maina. To pastu ar visam nepieklajigajam pastniecem aizklapet ciet. 29 un 58 nodaļas. Ipasi 29, nepieklājīgas un nelaipnas, lēni strādā. Viņām specigi japiestrada pie attieksmes.

A Angelina Oslo 28.03.2018

Man arī pazuda divas paciņas, 58 nodaļas pastā, radija ka ir atnakusas, bet no pasta ne ziņas. Naudu protams atgrieza sūtītāji. Cerams lietojas labi tām pastniecem. Un 29 nodaļā vispār nepieklājīgas, rupjas, nemainīgas pastnieces. Leni strādā, klacojas kamēr viena strādā, rinda gara. Ļoti nepatik, ja runa ar viņām latviski, uz reiz pārgriezta seja.