www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Izlaupīts sūtījums

Latvijas Pasts - Izlaupīts sūtījums

Labdien.

17/12/2019 tika veikts sūtījums no Skotijas uz Latviju. Paka visu šo laiku bija pazudusi, bet šodien, saņēmu paku atpakaļ uz Skotijas adresi ar norādi, ka paku neviens nav izņēmis. Paka ir atplēsta, izlaupīta un Skaisti aizlīmēta ciet. Savādi, jo mamma (kam paka tikai nosūtīta) zvanīja jums, lai uzzinātu vai tāds sūtījums tiešām nav saņemts uz ko pasta darbinieces laipni piedāvāja maksas pakalpojumu pakas meklēšanai. Royal mail bojātas pakas gadījumā liek to maisā ar norādi, ka iepakojums bojāts.

Visas adreses norādītas pareizi.
Kāds ir iemesls, ka paka netika nogādāta uz attiecīgo adresi?
Kāpēc atnāca atpakaļ ar pazudušām lietām kuru vietā ir lietas, kas nepieder man un sākotnēji netika ieliktas sūtījumā?
Kā atpakaļ sūtot paku, svars tiek norādīts tāds pats, bet nekas nav minēts, ka pakai būtu kādi redzami ārēji bojājumi. Paka ir aizlīmēta vēlreiz ar brūnas krāsas līmlentu, kuru es sākotnēji sūtot nebiju lietojusi, un kā jau minēju, nav norādes, ka paka būtu bijusi bojāta pārsūtīšanas laikā. Royal mail vienmēr uzrāda, ja sūtījums saņemts bojātā iepakojumā.

Vēlētos noskaidrot, kas konkrēti tiks veikts, lai šo gadījumu izmeklētu? Man ir pamats uzskatīt, ka ir notikusi zādzība un vēlētos noskaidrot, kas nesīs atbildību par notikušo?

Piebildīšu arī, ka runa ir par pasta nodaļu, kas darbojās zem pasta indeksa lv-1046.

Iesniegums par zādzību tiks iesniegts arī royal mail.

11.02.2020

L Linda_J 12.02.2020

Pakas ir jāapdrošina. Varbūt, ka vainīgs ir ārzemju pasts nevis mūsu?

E Erbergerdina 12.02.2020

ja reiz tiek piedaavaats pakalpojums bez apdroshinaashanas, tatad ko tas noziimee, ka paku driixt vnk izlaupiit? Taada ir juusu logjika?
Staats ir ne tikai par izagtaam lietaam, bet par to ka paka no 17 decembra liidz 10 februaarim nav tikusi piegaadaata sanjeemeejam. Kaut sanjeemeeja vairaakas reizes intreseejaas par suutiijumu pasta nodaljaa, kas teica ka nekas nav sanjemts. Bet tagat izraadaas, ka neviens vinju nav meegjinaajis piegaadaat un finaalaa ir izzagta... Rodaas jautaajums - vai nav par daudz sakritiibu vienaa situaacijaa un kam ir izdeviigi vainu novelt uz citu valsti?

M MGT 08.05.2020

Man bija gadījums, kad no man sūtītas pakas tika izņemts vērtīgākais.
Pakai atplēsti abi iesaiņojuma slāņi dažādās vietās, t.i. nav aizķēries vai netīšām bojāts stūris, bet izvilkts ārā un atplēsts vēlreiz.
Protams, par to uzrakstīju iesniegumu. Tas bija janvārī. Joprojām neesmu saņēmis no Latvijas Pasta ziņu.

E Erbergerdina 08.05.2020

No Latvijas pasta sanjemsiet tikai atbildi, ka veikta dienesta paarbaude un vainiigi vinji nav...
taapeec ir jaaturpina pa shiim lietaam raxtiit un izteikties... jo vairaak pieraadijumu savaaxim par to ka Pasta Zog, jo aatraak zagliigos pirxtus atlaidiis... pagaidaam vinji tur viens otra pakaljinjas piesedz...