Latvijas Pasts - Isic karte

Ņemot vērā izglītības prasības studentiem, pasūtīju isic karti Latvijas Pastā. Tā šķita piemērotākā vieta, kur to darīt, jo varu saņemt uz mājām un bez liekām skraidīšanām pa bankām, citām ne tik pazīstamām un izprotamām iestādēm.
Man tika sniegta informācija(arī isic.lv mājas lapā), ka karte tiks piegādāta nedēļas laikā. Tā kā man karte bija nepieciešama pēc nedaudz ilgāk kā nedēļas, pasūtīju Latvijas pastā.
Pasūtīju karti 29.09., bet pēc nedēļas(5.09.) nemaniju viņu esam manā īpašumā.
8.09. mans mērs bija pilns un aizgāju uz Latvijas pasta nodaļu, tur strādājošās dāmas bija atsaucīgas, piezvanija, painteresējās, kur noklīdusi mana karte. Tika atbildēts, ka karte labu laiku atpakaļ ir izsūtīta un divu dienu laikā jābūt. Pagāja minētās divas dienas, bet no kartes tā arī nebija ziņas. Un es Joprojām gaidu karti.
Saprotu, ka var noklīst vēstules utt., bet ja nespēj izpildīt pienākumus, un arī pēc tam dotos solījumus, vajadzētu kaut ko darīt lietas labā.
Šāda nolaidība man radījusi liekas izmaksas un prasījusi pārāk daudz laika.

I

Komentāri (3)

B bikse 10.09.2009

Tad nu gan:" Pasūtīju karti 29.09., bet pēc nedēļas(5.09.) nemaniju viņu esam manā īpašumā.
8.09. mans mērs bija pilns un aizgāju uz Latvijas pasta nodaļu", vai tad gandrīz gadu gaidīji to karti?! Tās kartes, cik zināms neizgatavo LP, bet gan Rīgā, Raiņa bulv. 23 pavisam cita firma, kurai arī jāatbild par nesavlaicīgu savu pienākumu veikšanu, ne pastam. Noskaidro patiesos apstākļus un tad arī sūdzies par tiem, kas nepilda savus pienākumus nevis tikai par starpnieka lomas pildītāju. Tas vien, ka datumus neuzraksti korekti, liecina par paviršību pret visu, kas notiek. Āzi atrast ir viegli...

B biksis 11.09.2009

Nepiekritīšu Tev BIKSE...
Tu piemēram pretenzias par telefonu (piemēram) brauksi uz ĶĪNU jo tas tak tur gatavots??? Jeb tomēr celsi traci iestādē kur Tu to mantu iegādājies??? Tīri normāli ka cilvēks sāk meklēt problēmas risinājumu iestādē kas pakalpojumu nodrošina nevis iestādē kas izgatavo...

N nu bet... 11.09.2009

Cik noprotams, tad pieteikums par ISIC tika iesniegts 29.08.09. - sestdienā. Kā zināms, neviens sestdienā un svētdienā nestrādā. Tātad reāli pieteikums iesniegts 31.09.09.09. Gatavam jābūt 07.09.09. Likumā noteikts, ka pa pastu sūtītais skaitās saņemts pēc 7 dienām, tātad - 14.09.09. Vēl ir laiks.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes