LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Informācijas slēpšana

Latvijas Pasts - Informācijas slēpšana

Labdien! Pastā pazuda paciņa ar izgudrojuma prototipu. Uz izgudrojumu nav iespējams attiecināt patenta varbūtību. Izgudrojuma prototips tika nozaudēts pa ceļam uz Vāciju, pēdas pazuda Somijā uz neatkarības svētkiem. Izgudrojuma prototipu bez tā instrukcijas nav iespējams lietot, to nepirks. Šo paciņu zagt bija bezjēdzīgi, un tomēr Latvijas pasts nolēma to darīt.

Stulbi tas, ka muitošanas brīdī bija tukša baterija, kā rezultātā nepienāca muitas atskaite. Vienīgais pierādījums no manas puses. Dokumentu, kurš apliecina muitas maksājumu, iznīcinājis lietus. To nevarēja novērst. Meklētājs vietējā nodaļā paciņu neatrod.

Lieki piebilst, ka izgudrojums ir derīgs tikai tiem, kas zina kā to pielietot. Pārējiem tas var pat kaitēt. Šinī jautājumā aicinu atgriezt sūtījumu uz majoru pastu. Attiecīgajā situācijā esmu vienīgais cilvēks, kuram ir informācija, kā to izmantot. Bez manis tas ir zināms vienīgi mākslīgajam intelektam.

No Latvijas pasta tika pieprasīti paskaidrojumi, un šāda priekšmeta eksistence tika kategoriski noliegta, lūdzot atsūtīt paciņas id, kuru kā jau minēju iznīcināja ierastas tā laika parādības. Cik man zināms, paciņu izsniedz arī bez šī id, jo ēsmu to pieredzējis.

Latvijas pasts, es sūdzības.lv vārdā pieprasu paskaidrojumus, kur atrodas mans meklētais priekšmets, kurš bija pazudis Somijā!

Man ļoti žēl, ka nāku šeit, ticu, ka būs vēl lielākas problēmas, bet jāriskē.

S

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes