LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Ierakstīta vēstule

Latvijas Pasts - Ierakstīta vēstule

Slēdzot līgumu neklātienē, to izsūta caur pastu. Nu lūk. Manu līgumu izsūtīja 20.11.2018. 27.11.2018. Zvanīju uz iestādi, lai noskaidrotu, kas par aizķeršanos, viņi teica, ka visu izdarījuši un noskaidroja, ka vēstule jau atrodoties pastā. Pastniece esot bijusi 2 reizes uz mājām, bet neviens neesot bijis - interesanti gan, jo tieši tās 2 dienas ko viņi nosauca bijām mājās ar vīru un teritoriju apsargā 2 suņi un nu nav iespējams nedzirdēt, ja kāds ir atnācis. Nu labi. Nākamais pārsteigums - esot izsūtīts uzaicinājums - visu nedēļu līdz pat šodienai 03.12.2018. Man nebija pienācis neviens sūtījums pastkastē. Tātad, klaji meli. Šodien atkal zvanīju uzņēmumam, no kura gaidīju līgumu - vēl joprojām esot pastā! Nu tad braucu pati - bez nekādiem uzaicinājumiem pakaļ - un, kas par brīnumu - jā ir mana vēstule. Darbiniece mierīgi sameklēja un pat nelika aizpildīt neko un atdeva sūtījumu. Bet uz vēstules skaisti norādīts saņemšanas datums - 22/11. Paldies jums. Kad vēlējos ar darbinieci izrunāt šo situāciju bija atbilde - tā pastnieces kompetenci - es jau neko.

03.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (4)

Oļegs Zatlers 03.12.2018

Riebjas, ka tur suņus. Es, ja būtu pastnieks, principa pēc neietu pie sētas, kur verkšķi skraida un rej. Ko zini, varbūt vārti vaļā, varbūt var kaut kur izspraukties un mesties virsū. Nafig apdraudēt savu dzīvību. Un uzaicinājumu varēja nozagt jebkurš garāmgājējs. Uzaicinājums varēja salipt ar kāda cita uzaicinājumu vai iekrist kādā reklāmas bukletā utml. Viss var gadīties, bet nē, sūdzības autore tik par sevi domā un neapsver dažādas iespējamības. Nu priekškam tērēt savu laiku un rakstīt sūdzību. Nu bija gadījums, mācies no tā un ceri, ka nākamreiz tā neatgadīsies. Domā, kāds tagad kaut ko nesūtīs pa pastu dēļ šīs sūdzības? Kāds ir mērķis šāda veida sūdzībām? Raksti pa tiešo LP, ne skricelē publiskā saitā...

El Elīna Ostrovska 15.12.2018

Tas ir tikai normāli, ka privātmājā ir suņi. Es tur problēmu nesaskatu. Jūs tiešām to uzskatāt par normālu, ka vēstule pasta nodaļā glabājas nedēļu? Manuprāt, tā īsti nevar. Ko es gribu panākt? - Lai tiek uzlabots serviss. Uzaicinājumu nevar nozagt, ja tas ir slēgtā pastkastē. Šo visu periodu nebija pienākusi neviena reklāma vai kas tam līdzīgs.

Pacco_al 05.12.2018

Viss ir vienkārši. Kad partneris, ar kuru slēdzāt līgumu (skatoties pēc zināmā izsekošanas numura) pateica, ka vēstule ir pastā, varējāt doties tai pakaļ. Tas taču ir tikai loģiski, ne vis sāgas rakstīt.
Nezinu, kā vietā, kur jūs dzīvojat, bet Rīgā ierakstītās vēstules neviens nenes uz māju. Nekad. Vienmēr ir paziņojums, kuru arī dažreiz piemeklē dažādi likteņi...

El Elīna Ostrovska 15.12.2018

Negaidīju, ka kāds atnesīs, bet vienkārši sameloties par to, ka tā ir noticis nav glīti. Gaidīju šo paziņojumu, kuru tā arī nesagaidīju - devos arī pati meklēt viņu. Kādēļ rakstīju - visi varam runāt un stāstīt visiem cik slikti, bet, ja tas tiek adresēts Latvijas pastam, kā šajā gadījumā, es vienkārši izstāstu savu problēmu konkrētam uzņēmumam, kurš par to ir atbildīgs. Ja klusībā burbināsi - nekas no tā nemainīsies.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes