www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Ierakstīta sūtījuma ilgstoša nepiegādāsāna

Latvijas Pasts - Ierakstīta sūtījuma ilgstoša nepiegādāsāna

Kad beidzot tiks atdots ierakstīts sūtījums, kurš ir ienācis 1. Maijā? Man vienmēr pasts ir skaidrojis, ka šie sūtījumi ir jāatdod momentā! Tagad 2 nedēļas apkārt, nekas nenotiek, tukša pļāpāšana, daudz paciņu esot, 8. Maijs pasta diena, kad paciņas izsniegšot un tik uz priekšu! Nauda pašiem maciņā nāk, bet pakas neizsniedz! Grābj tik... Pasta pienākums ir savlaicīgi atdot pakas, nekā! Maksāju naudu par paātrinātu piegādi - nekā! Aizklopē pastus ciet, atstāj dažus, šefi saņem milzīgas algas, pasts kā tāds vairs valstī nav, jo kur gan ir ierakstīts sūtījums? Neviens nezina, pat necenšas noskaidrot! Par velti jau nestrādājat! Neierakstītie sūtījumi mēnešiem ilgi netiek izsniegti, gaidāt jūliju, lai varētu uzvārīties? Te būs nopietni tiesu darbi! Pietiek! Cik ilgi var tā uzvesties kā mazi bērni? Es gaidu savu ierakstīto sūtījumu jeb dodu tiesā par morālo kaitējumu! Šī pasta visatļautība ir apnikusi! Ventspils 1. Pasta nodaļa pārkrāmēta maisiem, bet dažas darbiniece sknapi tur kustas un tajās kaudzēs neko neatrod! Vai ilgi meklējot tomēr atrod! Tas nav vairs pasts, bet parodija par pastu! Cilvēki gaida bariem, jātērē milzīgs laiks, lai kaut ko saņemtu! Nestrādātā pasta numura savlaicīga izņemšanā un iestāšanās Rindā, jo tāpat stundām ir jāgaida! Visiem jāiet uz tiesu un jāpieprasa morālā kompensācija par ņirgāšanos par pasta sūtījumu neizsniegšanu! Tad varbūt sāks domāt kā atdod paciņas! Kur mans ierakstītais sūtījums? Pielikumā ir redzams viss!

11.05.2021

D

S State Police of Latvia 11.05.2021

Ja Jūs domājat, ka Pasts darbinieki strāda tikai ar pasūtījumiem, tad Jums nav taisnība !
Ja Jūs tam neticat, tad lūdzu, ejiet pastrādājiet tur !
to, ka sūtījumus ir jāatdod momentā - arī nav taisnība !

Ja Jums nepatīk kās trāda Latvijas Pasts, atd sūtiet caur PAKOMATIEM !

S State Police of Latvia 11.05.2021

un vispār pasts nodaļā klientiem nedrīkst būt redzami maisi, vai citi iepakojumi...
ir par ko aizdomāties - kā Jūs to pamanījāt ?

S State Police of Latvia 11.05.2021

tiesā ir jāpierāda morāla kaitējuma apmērs - interesanti kā Jūs to plānojat darīt ?)))
plus tiesas izdevumi

Latvijas Pasts ir vakances, Jūms ir laba iespēja to izmantot, tad sapratīsiet DZĪVI !