www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Faktiski neesošs serviss

Latvijas Pasts - Faktiski neesošs serviss

Covid laikos piegādes tiek izmantotas ļoti plaši, Rīgā tās maksā 2-5 eur un nu jau visi piegādes laiku norāda ~ 2h robežās. Tikai ne Latvijas pasts - piegāde maksās 5 eur un pastnieka ierašanās jāgaida no 7.00-19.00 vai tiešām savas darbības dažiem ir tik grūti prognozēt 2h robežās? !

Turklāt Mārupes pasta nodaļa blakus, bet jādodas 5 km uz Ziepniekkalnā pasta nodaļu. Pārreģistrēt saņemšanu uz Mārupi nekādi nav iespējams.

Citiem vārdiem - šo stagnējošo un faktiski nefunkcionējošo kantori jau sen vajadzēja aizklapēt, lai tāds amazon neiedomātos to izmantot, tā radot problēmas gan sev (pakas bieži pazūd) , gan saņēmējam - kam nekas cits neatliks kā drosmīgi doties uz Ziepniekkalnā pasta nodaļu stumdīties mūžīgajā Rindā.

02.12.2020

M Mego izmeklētājs 02.12.2020