Latvijas Pasts - Darbs

Strādāju Latvijas pastā 2 mēnešus. No sākuna viss bija labi un smuki, bet tad konstanti “nebija darba” un sūtīja mājas. Vai arī sūta uz citām pozīcijām kas nozīme taisi algu citiem. Priekšnieki reāli d**** no offense, izturās pret darbiniekiem pēc statusa. Ar vienu viss safe car darīt ko vien vēlas, ar citu atlaiž ja atprasās stundu atrāk. Sūds nevis darbs. Intervija tev parāda 1300/1200 € bet realitāte dabūsi 600.

08.08.2021

N

D DZT 13.02.2022

Nezinu kur jūs dabūjāt 600 e uz rokām ,pastnieks uz rokām saņem 430 eiro MAX. Par tādu skriešanu pa millions adresēm tas ir neadekvāti, kā arī atbildīda liela, bet alga nekāda. Tāpēc nebūs normālu pastnieku uz ilgu laiku.
Normāli cilvēki pastrādā nedaudz un saprot, ka nav to vērts...Laiks vējā izmests.

J JakePaul 13.02.2022

Nu 600€ ir teiksim minimums strādajot Latvijas Pasta RŠK. Ja grib, var nopelnīt daudz vairāk. Protams arī apjoms ir lielāks kā pastniekiem, jo šķirojam sūtijumus visai Latvijai.

J JakePaul 13.02.2022

>> Nightshift
Pēc rakstītā noprotu, kas tu esi. Pieļauju, ka domāji aprīļa, maija mēnesi, kad šķirošanas līnijai bija tehniskas problēmas un nācās darīt manuālos darbus, varu piekrist, algu veidoja stundu likme un no gabaldarba ne miņas, jo to nevarēja izkontrolēt. Par priekšniekiem tev nepiekritīšu, jo cik man nācies strādāt, tad gan noliktavas vadītājs Jānis, gan maiņu vadītāji Mārtiņš, Sergejs, Oskars, u.c. bija atsaucīgi un vienmēr asistēja, ja bija nepieciešama palīdzība. Bet pret slaistiem nevienam nervi netur. Un nebija tā kā tu te raksti, ka atprasoties agrāk, tiki atlaista, bet gan šo stundu bija jāatstrādā citu maiņu. Visu veido attieksme. Pateicos par uzmanību!

L loganpool 09.04.2022

tu jau zini labaak,lol.get a grip.