www.sudzibas.lv Latvijas Pasts darbinieku nekaunība

Latvijas Pasts - darbinieku nekaunība

Sestdienas rītā 9:30, kad vēl gulēju, mani uzmodināja kaut kāda sieviete, kas tikko bija ielauzusies manā dzīvoklī. Viņa vienu reizi pieklauvēja pie durvīm un uzreiz brāzās iekšā, jo radiniece no rīta aizejot, bija atstājusi durvis neaizslēgtas. Es izlecu no gultas un aizskrēju prasīt ko viņai vajag, bet viņa tikai murmināja, ka esot pastniece un meklē pensionāri kurai atnesusi pensiju. Es šai jautāju, kāda velna pēc viņa ir ielauzusies manā dzīvoklī, bet viņa tikai turpināja murmināt par savu pensionāri. Es viņai paskaidroju, ka šajā dzīvoklī nedzīvo nekāda pensionāre un vēlreiz jautāju kā viņa ir atļāvusies ienākt svešā īpašumā bez atļaujas. Tad viņa apvainojās, ka neuzņēmu viņu tik viesmīlīgi un rupji atcirtusi, aizgāja prom. Varbūt Latvijas Pastam vajadzētu rūpīgāk izvēlēties darbiniekus vai arī katram pastniekam piešķirt lauzni, lai varētu tikt iekšā katrā dzīvoklī, kuram laicīgi netiek atvērtas durvis.

B

E Eseseseseseseses 08.12.2009

Piekriitu - arii ja aardurvis ir atstaatas valjaa, svesiem cilveekiem nav tiesiibu taa vienkaarsi iet ieksaa. Ir jaastaav aiz durviim, jaaklauvee un jaablauj 'hallo! hallo!' ja neviens taa arii neatver, tad jaaiet prom.
Pastniece, protams, nepareizi izdariija, bet, ja pasuudzeesies, tantuku var atlaist no darba - buutu zeel...

1 1 08.12.2009

vajadzeja tev vinai pa seju sadot un nospardit :D

O osis 08.12.2009

Un tev, Lols, par tādu komentāru arī vajadzētu pa seju un nospārdīt.

P pufa 08.12.2009

Varbūt tā nemaz nebija pastniece- tikai izlikās par tādu esam, lai izošņātu situāciju.cik viltus sociālo darbinieku nav darbojušies... n-tās reizes pa medijos ziņots.
tas, ka policista formā kāds ienāk dzīvoklī vēl neliecina, ka tas tiešām ir policists..., tā kā par pastnieku, sociālo dar4binieku, ārstu, santehniķi, elektriķi utt. var uzdoties jebkurš.
ja lasi sūdzības.lv, palasi arī ziņas, lai zinātu, kas notiek LV un ne tikai bez sūdzību kalšanas.
varbūt nākamreiz pasaki savai radiniecei, lai pie durvīm pieliek zīmīti, kur kas meklējams un durvis nemaz never ciet, lai nāk tik iekšā, kam nav slinkums.

M mierīgais 15.01.2010

Nav tik traki... varēja būt sliktāk... radiniece vainīga:))))