www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Darba nepildisana

AtrisinātaLatvijas Pasts - Darba nepildisana

Mazsalacas novada pastniece Jolanta regulari jau gadu nepilda savus darba pienakumus un tos parkapj.Vestules,sutijumus,avizes,zurnalus nenogada dzivesvietas paskastite,bet atdod citam personam!Mes visi esam klusejusi,jo nezinam kur versties,bet mers ir pilns.Parasti sados gadijumos cilveku atlaiz,nevis vins mierigi turpina stradat un turpina savus netikumus.Apnicis,ka citi cilveki "izokskere" otra sutijumus,no kaa,kas utt..pirms vina saka stradat iepriekseja izvadataja darbinu darīja uz Urraa!Pariet velme ko sutit,ja tadam cilvekam uztic citu personigos sutijumus un vins tos vienkārši nenogada tur,kur vajag!Ceram uz problemas risinajumu un kartiga,atbildiga cilvēka pienemsanu darbā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta deputats 23.03.2018

Zinojot Latvijas pastam

D

Ventilators 23.03.2018

Nu pag! "jo nezinam kur versties" - ko tas nozīmē? Vērsieties Latvijas pastā vispirms, nevis šeit. Šeit raksta ja nav risinājums vai arī ir tik slikti, ka jāzina visiem par pamānīšanu.

Jūs rakstāt, ka gadu klusējāt, jo nezinājāt, ka Latvijas Pastam var sūdzēties par viņu darbinieku! Latvijas pasta darbinieks reģionos nerodas mežā, bet gan pie darba devēja Latvijas Pasts.

Sekojoši "Parasti sados gadijumos cilveku atlaiz,nevis vins mierigi turpina stradat un turpina savus netikumus" - ja neesat ziņojuši Latvijas Pastam, kā viņi zinātu, ko atlaist ja neesat sūdzējusies?

D deputats 23.03.2018

Tas ir ta,ka ir vecaka gada gajuma cilveki,kuriem nav ne nets,ne vini ir tik informeti,kas un kaa..Man personigi nav isti laika,lai braukatu,zinotu.Man vienkarsak ir elektroniski un uzskatu,ka Latvijas pasts ari kadreiz paskirsta so saiti,tad var ari padot zinu attiecigajai vietai.Bet paldies,risinasu cita cela,ne seit!