www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Darba laiks/ apkalpošana Salaspils-1 pasta nodaļā

Latvijas Pasts - Darba laiks/ apkalpošana Salaspils-1 pasta nodaļā

Acīmredzot, pasta nodaļas Salaspils-1 (Miera ielā 24B) mērķauditorija ir pensionāri un nestrādājošās personas, jo esošais darba laiks strādājošajiem nav piemērots (PN sāk darbu 9:00 un pamatā strādā līdz 15:00, izņemot Otr., Cet.- līdz 19:00. Sestd. Svētd.-brīvs)
Taču arī šajās dienās ir vēl jātiek iekšā, jo plkst.18:58 durvis jau ir aizslēgtas.
Diemžēl neesmu vienīgais, kas šādā veidā nav ticis pie sūtījuma. Esmu pieredzējis, ka izejot no pasta nodaļas pāris minūtes pirms 19:00, durvis uzreiz tiek aizslēgtas un cilvēks, kas tikko ir atskrējis, vairs netiek apkalpots.
Runājot ar PN vadītāju par iespējamām izmaiņām, sekoja strupe atbilde, ka PN noteiktais darba laiks ir optimāls un sūdzību par darba laiku nav.
Saprotams, ka algas darbiniecēm ir zemas, tad nu laikam darba laiki tiek pakārtoti viņu ērtībām. Attiecīgi nav jābrīnās, ka Latvijas Pasta reitings ir tik zems.
Apburtais loks- kā maksā, tā strādājam, jeb, kā strādā, tā maksājam...

J

F Fu 22.04.2016

Ja Jūs gribat lai ar jums rēķinās,vajag pret citiem tāpat izturēties,jo cilvēkam ir tāds niķis pēdējā minūtē skriet un kaut ko paspēt.Pieņemsim,ka jūs ierodaties 2 min pirms darba laika beigām,ja paka ir pēcmaksas tad izsniegšana prasa nedaudz laika-katrā ziņā vairāk par 2 minūtēm,jo aicinājums vēl jāaizpilda,ja vispār ir paņēmies līdzi,jāievada dati utt. Dažkārt"man jau tikai" ievelkas ap 15-20 min pāri darba laikam,lūdzu cienīsim viens otru,tad viss būs kārtībā!