www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Darba laiks Āgenskalnā

Latvijas Pasts - Darba laiks Āgenskalnā

Kas tas par darba laiku? 8-19 un tikai darba dienās? Normāla darba laika strādājošs nevar paspēt un Rindas anormālas. Kāpēc nestrādā pāris stundas sestdienā? Tādu apjomu kāds tur redzams pēdējās darba laika beigās pasta tantes nespēj apkalpot! Liels bardaks.

Protams, jāpiemin, ka nav atnākuši arī vairāki sūtījumi vairāku mēnešu laikā!

27.01.2020

E

O Otis 27.01.2020

Esi gatavs strādāt viņu vietā ?

E Elmars90 28.01.2020

Kāds sakars? Citās pasta nodaļās var atļauties 6 dienas būt vaļā kur apjoms ir nekāds un šeit nevar? Te ir runa par darba strukturizāciju.

O Otis 28.01.2020

Bet ,ja nepietiek to darbinieku. Precīzāk, nevienam neinteresē tāds darbs ar tādu atalogjumu.
Tu piemini strukturizāciju, bet pats acīmredzot līdz galam nesaproti, ko tas īsti nozīmē. Strukturizācija tev būs tad ,ja aiztaisīs ciet visas mazās filiāles, bet atstās kaut kādas pāris centrālās. Darbu organizāciju domāji? No kā organizēt, ja nav KO organizēt, jo nav kas strādā. ?

E Elmars90 28.01.2020

Idiot, organizēt CITĀDU DARBA LAIKU! Atstāt nedēļā kopējo darba stundu skaitu, bet salikt pāris dienas īsāku, lai kompensētu sestdienas darba laiku!

S Signijapaula 27.01.2020

“ Normāla darba laika strādājošs nevar paspēt..” un pasta darbinieki nav normāla darba laika strādājoši ? Tici vai nē, arī viņiem pienākas brīvdienas, un neierasties darba dienās mājās pie savas ģimenes 10os vakarā ! Esi cilvēks un saproti citus cilvēkus, nevis apkalpojošos servisos strādājāšos nostādi zemāk par sevi! :)

E Elmars90 28.01.2020

Sveiks! Pasta datbiniekiem ir summētais darba laiks un maiņas. Ko jūs tur vēl muldiet? :)

M Mego izmeklētājs 27.01.2020

Savu korespondenck varat pārvirzīt uz kādu citu nodaļu kas strada brivdienās piem : spice

M Mego izmeklētājs 27.01.2020

Sorry korespondenci

E Elmars90 28.01.2020

Lai ir vèl tālāk no mājām? Un katrai pakai veikt pārvirzīšanu? Un kā ar tām vēstulēm un pakām kuras man nezinot kāds sūta? Gudrinieki.

P pagpag 27.01.2020

Jā, mēs šodien tam braucām garām, mamma mia, labi ka es kā mašīnu stūrējošais uzmetu tam tik pussekundes skatienu, citādi mēs būtu izraisījuši tam iepretīm smuku avāriju visiem trim mutēm vaļā no mašīnas vērojot šokējošo skatu... Nu Latvijas Pasta vadīb, nu prātiņ nāc mājās, nu tiešām nāciet beidzot pie prāta, nu priekškam jums Āgenskalnā veidot Brežņevlaika cienīgas rindas kā pēc desas, banāniem vai tualetespapīra?!?! Un tur nevar būt pilnīgi nekāds attaisnojums, ne ka nav kas strādā, ne ka dārga telpu īre, nekas vēl cits! Jau vecajās telpās brīžiem darījās "mēmais vājprāts", nu bet tagad jau nu vispār - trūkst vārdu... Paldies Dievam sen nekas nav pasūtīts no Ebay vai Aliexpress, nu negribēsies vispār nākt uz turieni pakaļ sūtījumiem, un ierakstītām vēstulēm jau netik! :-(((

BondsBonds 27.01.2020

Latvijas pasta pamatdarbinieks ir vecs cilvēks, tāpēc neviens neztrādās ārpus normāla darbalaika, jo tad nāktos BŪTISKI celt pakalpojumu cenas. Virsstundas, nenormēts darba laiks, stundu darba laiks,virsstundas. Pasts mirst kā pakalpojums,tāpēc cenas aug.

P pagpag 28.01.2020

njā, tev taisnība, tāpēc šoreiz no manis tev viens "zaļais", bet tikai šoreiz! ;-) vecajā ēkā pie ārzemju pakām viņi bij piesaistījuši jaunas meitenes, kuras izsniedza tās bez rindas, varbūt daļēji arī dēļ mana "manā stilā" sarīkotā "trādirīža", kad demonstratīvi parādīju ka manis apkalpošanā paiet nieka 37sekundes, kāpēc man jānīkst kopējā rindā 37minūtes(?!?), bet šķiet tas bija tikai pa vasaras mēnešiem...

M MSAGEA 28.01.2020

Man ir cits stāsts: rindas pasta nodaļās darbadienās pēc plkst. 17:00 veidojās pateicoties pensionariem un mamašama ar bērniem līdz 3 gadiem... šī kategorijas cilvēki sēž cauru dienu mājās un tieši nāk uz pasta nodaļu tajā paša laikā, kad tur iet darba ļaudis. Vai tad nav skaidrs, ka viņi traucē? Pašiem ir vieglāk un ērtāk aiziet līdz pastam no rīta vai pusdienlaikā, nav jāstāv rindā utt. Kāpēc pensionāri un mamašas ar bērniem līdz 3 gadiem ir tik dumji?

E Elmars90 28.01.2020

Varbūt liela daļa “mammašas” ar bērniem līdz 3 gadiem, beidz darbu, izņem bērnu pēc dārziņa un iet pakaļ pakām uz pastu?! Viņas noteikti arī ietu sestdienā, ja būtu tāda iespēja.