Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nu ir paarspeejis pats sevi cilveeku apzagsanaa. Vai tik tiesaam pasta nodalaas straadaa pasi nabadziigaakie? Esmu Anglijaa, suutiiju Lieldienu kartinu un veestuli uz Latviju, taadu pabiezaaku, gimene nesaneema, suutiiju naudu ar veestuli, arii to nesaneema. Tagad naudu suutu caur banku. Vai tik tiesaaam ir jaaatplees visas veestules? Vai tad kauna vairs vispaar nav? Latvijas pastam buutu jaanomaina dala savu darbinieku! Kauns!

N n 24.05.2006

Visaas valstiis pastaa ir rakstiits, ka veestulees naudu suutiit ir aizliegts!Pashi vainiigi! Vajadzeeja ar galvu domaat!

A Anita 13.06.2006

To, ka naudu sūtīt vēstulē nedrīkst un nevajag ir skaidrs. Taču pat tad, ja sūtījumā ir tikai papīri, vēstules un bandroles no ārzemēm uz Latviju gandrīz vienmēr atnāk atplēstas. un lai nestāsta, ka to dara ārzemnieki. Man regulāri nāk atplēsti sūtījumi no Anglijas, Čehijas, Polijas, Bulgārijas, itālijas un ASV. Tātad visu šo valstu pasta darbinieki plēš vaļā sūtījumus, tikai latvieši ne?

P pepe 11.01.2007

Tākā esmu bijušais pasta darbinieks,tad Jūs kļūdāties,sakot,ka pasta darbinieki ir zagļi.Pasta darbiniekam,kurš nozaudē vai sabojā vēstuli(ierakstītu),ir jāatmaksā 40x vairāk,nekā markas vērtība! Kurš muļķis riskēs par tādu summu!? Un nevienam nav laika plēst un skatīties,kas vēstulēs vai pakās,jo ir uzliktas normas,kuras ir jāizpilda,no tā ir atkarīga arī alga.Cehos cilvēki trūkst,nav kas strādā,viņi nāk no darba ar pārbolītām acīm.Laimīgi,ka tiek līdz gultai.Uz Angliju un Krievijas pusi noteikti vēstules ir jāieraksta,jo tur tiešām nemāk strādāt.Ja Latvijas pastā soda un prasa paskaidrojumu par katru burtu un ciparu,tad tajās valstīs viss bez atbildības.Nodaļās arī trūkst operatoru! Un ja kāds domā,ka tas darbs ir atpūta,tad ļoti maldās.Tādu darbu neiztur ilgi neviens un tie kuri nāk mācīties no jauna,pēc mēneša aizbēg.To ko jāpatur galvā pasta darbiniekam,neviens nekad nevar iedomāties! Tākā domājat,ko runājat,pirms visu nezinat!!!

E Es 15.02.2007

Kas no pasta darbiniekiem zog manas grāmātas pasūtītas no arzemēm? Tās ir angļu valodā rakstītas un pat bez bildēm, lieciet manus pasūtījumus mierā!

A Aldis 02.02.2009

Mana probleema - suutu pacinju uz Bujgaariju, man sola piegaadi 1 ned.
Tagad jau iet 3.ned... Pasta darbiniekiem pat nav INFO cik ilgi suutiijums iet uz kuru valsti un arii par to, ka tas buus tranziita suutiijums. Sviests.
NEKOMPETENCE grauj LV teelu!!!

G gigi 07.04.2009

Nesuutiet neko caur LATVIJAS PASTU uz arzemem vai otradi, tevi apzags un pat kompensaciju neizmaksaas.

S Sergejs 24.04.2009

Pasts man nau apmaksājis rēķinu par transporta pakalpojumiem. Līdz Aināram Šleseram nau iespējams sazvanīties. Esiet uzmanīgi.

A Aleksai 06.07.2009

Strādā ar nabagiem, nekad netiksi apzagts. Zog ne tie nabadzīgākie, bet alkatīgākie gan.

A Adams 15.12.2009

It will be english this time- I m next unhappy customer of LP- and i can t agree with a comments that a money cant send thrue a post?-So maybe someone is gone explain me how to send a money (notes, coins) to collectors all around the world? Respectfully-but i cant understand why registered post is take so long time to came in same country-and as well what really this LP is for...how is possible that a letter (registered) is going Latvia -2 weeks?????-so what we pay for-no one gone tell me that is very cheap because sending from a different country is cheaper like in local market-Now it is gone be like commercial-but how you all could explain me why for example Viasat is sending post from england??-because is cheaper...and more safety.Responsible- that a magic word for LP institution-on the questions they have no answers, you wait like a idiot in cues at Post office -and could be send home with "empty hands", I do not understand as well a way how that's really works -sending a same packet you could pay a different price (same class, weight, country etc), and the best------Sending a packet-you fill up a form where you write your PERSONAL NUMBER-for me it is a criminal!!! what the f... for???-No one country is doing that and i do not want to give my personal dates to all people ...have anyone think about this what could happend if your post is lose and simple your all dates like personal code, home adress is going to criminal hands??- I will be happy to have response on this question-do LP is gone pay me for this???or they like always had no idea...PS.All around the world if you are sending a post and post is registered you have a option to check on-line where your post is at this moment-in LP you could make that -calling but "we have no idea where is your package-but no worries still is time-(and that is nothing that someone is waiting for your post)-dont worry...call after 4 weeks"-we are not living in a 18 century...!!!

S Samanta Kartere 10.11.2010

Arii es esmu neapmierinaata ar LP pakalpojumiem manaa teevzemee.Kara laikos cilveekus veestules sasniedza karalaukaa, muusdienaas veestulu celi ir neizdibinaami. Jaa, Anglijaa var pat naudu suutiit aploksnee, un ja Latvijaa to nevar dariit, (ja kaadaam arii ir ruugta pieredze, otreiz to nedariis), tad LP darbiniekiem to vajadzeetu apzinaaties un nepleest vai citaadi izdariities ar veestuleem, jo naudas tur nav! Un ja kaadam ir izdevies to naudu nosuutiit, kas tad taalaak notiek, ja officiaalie LP darbinieki atklaaj- pilniigi offficiaali? Nedomaaju, ka tas taa notiek, pavisam neofficiaali...pasi saprotiet kas ar to notiek. Bet nav runa par to, es suutu fotograafijas un veestules saviem radiniekiem bet diivainaa veidaa, veestules galaa nenonaak. Suutiiju arii ierakstiitu veestuli, taa pazuda. Taa notikaarii ar manas pazinas ierakstiito veestuli, vina centaas sadziit galus, bet neizdevaas to sadziit tiesi Latvijas pusee. Taapeec, persona, kura it kaa straadaajusi pastaa un ielika seit komentaaru un nopeela Anglijas pasta darbiniekus, mulkiibas, seit iestaadees darbiniekiem ir lielaaka atbildiibas sajuuta un ja taa buus vinu vaina, tad arii atmaksaas zaudeejumus. Latvijaa taa nav nevienaa iestaadee, pasts nav izneemums.
Protams, ka var jau rakstiit saada veida suudziibas, bet nekas jau nemainiisies, jo visur seez badiigi latviesi un man kauns par viniem.
mees suutiisim veestules saviem miilajiem, vini gaidiis, gaidiis bet nesagaidiis. Nu tad lai LP darbiniekiem salds miegs naktii un lai sapno, ka muusu vietaa nekad nebuus...