www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Briesmīgākā apkalpošana

Latvijas Pasts - Briesmīgākā apkalpošana

Latvijas Pasta 5 nodaļā briesmīgākā apkalpošana kuru es vien redzējuDarbinieces rupjas,katrai savi notekumi ka strādāt, kopš kaut kura laika ID katres kā dokumentus arī viņas nepieņem.Tajā mazajā Pasta nodaļā kad pilns ar cilvēkiem gandrīz vienmēr strādā viena vai 2 kases maksimums,un pārējās darbinieces vienkārši ar kafijas krūzēm skraida pa nodaļu.Cik profesionāli ir tas?Šī pasta nodaļa gandrīz vienmēr pilna un neskatoties uz to nav pat kontrētā lodziņa kur var saņemt tikai sūtijumus,tā kā nākas pavadīt stundu vai pat dažreiz vairāk.Diemžel nav iepējas atteikties no Pasta pakalpojumiem,bet paciest to arī vairāk nav spēku!

K

V Veron762 07.10.2015

Соглашусь с автором на 100%

A auraautooooo 19.12.2015

Ja negribat redzēt darbinieces ar krūzēm rokās, nepisieties pusdienlaikā!!! Ejiet vakarā vai no rīta.