Latvijas Pasts - Bojati sutijumi

Esmu tik tiesam neapmierinata ar musdienu Latvijas Pastu. Lasu un brinos par LatvijasPasta kvalitates sniegsanu, un ka tiek "cilveciski" tiek piegadata vienkarsa apsveikuma sutisana.
Man ir tadas dusmas, ka musdienas cilveki nespej atbildet par savu darbu. Nesaprotu, kam tad domats pasts, un kada jega VISPAR TUR KADS STRADA.
Vairak kart, so pedejo 2 nedelu laika, caur pasta starpniecibu tika sutitas apsveikuma kartinas, no uk uz lv, pirma reize aizgaja 3 dienu laika, visas malas nodiratas, sazin ar kadfu lentu nolimetas, nu vienkarsi briesmiga paskata, un cuciski tiek piegadats. Nosutiju pagajusa nedela 26 aprili no uk uz lv, atkal apsveikuma kartinu, un sazin kados griemeza atrumos to tikai piegada 2maijalv adresatam, un ari -sanemts bojata veida.
Pievienoju bildi, kura redzams, kada izskatas aploksne, ar mistisko limlentu, un ari to, ka Latvijas pasta trukst naudas, lai ieliktu bojato korospondenci polietilena iesainojumaa!~
MAN GRIBAS ZINAT, KAS NES ATBILDIBU PAR VISU SO, UN KA SAUKT PIE ATBILDIBAS VAINOS, VIENREIZ PA VISAM REIZEM JABEIDZ BOJKAT SUTIJUMI, JABEIDZ VILKT LAUKA NO PAKAM VISU, PAR KO MES CILVEKI jUMS PASTAM MAKSAJAM, TAPAT PRIEKA PEC? ar kadam tiersibam visapr kads ver vala, vai vispar nepiegada?
Esmu spoeka pilna, lai rakstitu sudzxibas, ja neatbild vienas valsts pasts, versos pieotras valsts pasta, jo tik tiesam riebigi, pretigi turet rokas korospendenci, kura lidis ieksa, ar degunu okskeris. |Zaglu banda, nekas cits Pasta nestrada!!!
Pietiks varbut zagt, un kidat visu? Uz citu sutijumiem, lietam, laimi nebuvesat, agrak vai velak, vainigi atradisies!

V

č Čoms 02.05.2011

Tā nu tu ko atradīsi.Kopš G-24 kredītu laikiem ir pazuduši miljardi nezināmās tālēs, un kādas tik komisijas nav veidotas to meklēšanai, bet bez rezultātiem.Tu domā, ka kāds ko meklēs? Muļķības!

J Juris 02.05.2011

Latvijas Pasts ir pilnīgi degradēta sociālo attiecību sistēma, pasta vadība dara visu iespējamo un pilnīgi absurdo, lai grautu sistēmu, kam būtu jānodrošina, klientu un darbinieku korekta un cilvēkcienīga sadarbība.Ja darbinieks ir tikai robots, kas pilda ieprogrammētas vadībai vajadzīgas nejēdzības, par darba kvalitāti nevar būt ne runas, jebkura darbinieka iebilde vai nedod dievs neapmierinātība tiek ātri piespiedu kārtā izbeigta-bez viltus, maldības un spaidiem.Klienta pozīcija arī nav diez ko stabila-pasts jums radījis problēmas-risināsim, vainīgo atradīsim, sodīsim, bet vai īsto vainīgo.Milzīgā ļaunprātība apvienojot un likvidējot pasta nodaļas, atlažot darbiniekus, kuru zināšanas un darba pieredze nav vajadzīgi, ir kārtējā zārka nagla LATVIJAS PASTAM.MĪĻIE TAUTIEŠI NEKĀDOS APSTĀKĻOS NEMEKLĒJIET DARBU PASTĀ-TAS JŪS IZNĪCINĀS.

B bikse 02.05.2011

juri, tu tur strādāji vai joprojām strādā, gaidot iznīcināšanu?

G Guuu 03.05.2011

Nosūti pašam pastam uz klientu nodaļu.. Tur 2 nedēļu laikā Tev sniegs paskaidrojumu par paciņas bojāto skatu.

K Kika 05.05.2011

Kā tev nav kauna apvainot cilvēkus? tU KADU ESI PIEķERUSI PASTā ZOGOT????????! Kameras ir uz katra stūra domā ka 5 dolāru vērtā paka nomainīs kadam darba algu??? Fuj pretīga latvju tautu meita!

T ToKika 05.05.2011

Vai tad Latvijā vispār kādu var pieķert zogam, it sevišķi mūsu valstsvīrus?Tāpat arī pastā, novērošanas kanerām droši vien ir tikai butaforiska nozīme, jo to uzturēšanai vajag ievērojamus līdzekļus.

J Juliana 08.05.2011

ES pilnigi piekritu, ka Latvijas pasts tagad pilnibaa neizpilda savus pienkumus, jo esmu sutijusi(no Irijas uz Latviju) kaazu ielugumus (apmeram 15, kuru vertiba nav maza) un neviens no viesiem nesanema ielugumus 4 nedelju laika, tikai pec 5 nedeljam sanema VIENS cilveks(un tam pasham atnaca ar saplestu, nodiratu aploksni, tas ir pilnigs absurds .Izsutijam ielugumus marta pedejas dienas un tikai 5.maija sanema to vienu nodiraato aploksni...Kauns Latvijas pastai!!!Es vispar viniem nemaksatu...nekad nesutishu Uz latviju jebkadas vestules un pacinas, jo tas tur tiek sazin kur nozaudetas...arprats!!!

I Ieva 08.05.2011

Urla, iemācies rakstīt, kas tās bija par kāzām, āzi ar kazu laulājāt, vai. Varbūt kāds no jums ir zoofils?

X XXX 01.07.2011

Ja Jūs zinātu cik pastniekam alga! Briesmas. Viņi pat reklāmas par brīvu pigādā. Pasts saņēm naudu bet pastnieki-nē. par vēstulēm un sīkpakam varu pateikt ka ļjoti daudz zog no pasta kastītēm.Kad kaste ir pilna ar reklāmam tad visus ārvalstu sūtījumus ir diezgan viegli nozagt!Un vēl, daudziem cilvēkiem ir vienāda atslēga! uz pasta ir pilns bardaks, bet pastniekus nevar vainīt.Ja kaut kas pazūd, vai kadam kaut ko nozaga tad pastnieks atbilda!nav viņja interesēs zagt kaut ko jo prasa viņam!