LV RU

Latvijas Pasts - Bojājumi

Esmu ļoti vīlusies Latvijas pasta darba ētikā, kā var atnākt apsveikums saburzīts, netīrs un atplēsts vaļā? Nepatīkami vienkārši, saņemt apsveikumu, kuru kāds brutāli atrāvis vaļā. Vai tiešām nevar vienreiz atrisināt šo problēmu. Un nerunāsim vēl par to, ka vairāk kā nedēļa paiet kamēr vispār saņēmu savu apsveikumu. Nedēļu kaut kur pastā nomētājies

02.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (9)

Kolta 02.01.2019

Pasta darbinieki noteikti mēģināja atrast naudiņu savam svētku galdam.

really? 02.01.2019

Vareeji jau savu adresi nopublicet,nevis sutitaja, izlikt publiskai apskatei!

Arkukušjans 02.01.2019

Kāpēc Jūs tādā pārliecībā ka pie vainas Latvijas Pasts?
Un apgalvojums- nomētājās nedēļu pastā- nešķiet apsurds, ņemot vērā brīvdienu skaitu? Jeb Jūs domājat, ka brīvdienās pasta darbinieces dodās uz savām darba vietām un pa kluso lasa svešas vēstules?

Sa Sabīne Āboliņa 02.01.2019

Un kas tad pie vienas? Pats maģiski saplēsās? Ja pārvešanas laikā tiktu sabojāts tad attiecīgi uz vēstules būtu atzīme. Zinu, ka nomētājās pastā, jo pārējie ģimenes locekļi saņēma nedēļu atpakaļ pirms svētkiem. Lūk tādēļ zinu

Pacco_al 02.01.2019

Nu tak latvieši visu labāk zina un vienmēr ir tieši tā, kā viņi bija iedomājušies. Praviešu nācija.

Mi miroslava 02.01.2019

Visticamāk vainīgs ir Īrijas pasts, tur cik dzirdēts strādā daudz čigānu, poļu u.c. imigrantu, kas ir naski uz sūtījumu atvēršanu!

Pacco_al 02.01.2019

Sabīne, var būt izsaki pretenzijas Īrijas pastam, jeb svešvalodu nezini, lai reklamāciju iesniegtu tur. Vieglāk jau ir palamāt Latvijas pastu, pašausmināsiet un justies gandarītai, ka var būt tava spiegšana ir padarījusi labāku šo pasauli. Pat ja Latvijas pats būtu uzlīmējis uzlīmi "saņemta bojātā veidā" arī tad noteikti neticētu. Bet nevajag par visiem spriest pēc sevis. Ne visi rakājas svešos sūtījumos.

Su Super_duper 03.01.2019

Te jau var redzēt kā vēstule šāda netīrā ir atnākusi. Mūsdienās laikam jau vairs nav ko vainot. Neviens jau nav vainīgs kā jums kāds atsūta tādu neglītu vēstuli. Varbūt nevaig meklēt vainīgo.var redzēt tak foto kā pati esat to vēstuli atvērusi. Jo ja tāda būtu pasta tad to jau uzreiz pasts jums ziņotu nevis tādu vēstu. Kā var nebūt kauns tā melpt

Su Super_duper 03.01.2019

Kā jums nedalītu varēja mētāties jā uz vēstulēs ir vakarējais datums.tad jau pats pasts vakar saņēma viņu tikai. Jums laikam ar to loģiku nav viss kārtībā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes