Latvijas Pasts - Bezadbildība!

Labdien,dzīvoju daugavipls iela 72, jau vairrākārt esmu sastapusies ar to ka mūsu kāpņu telpā tiek atstātas svešas vēstules,no citu kapņu telpām un citām mājām. kā tā vispār var,vēstules klejo kur grib! pašai ir bijis ka manas personīgas vēstules un sīkpakas atstāj un pastastes! Lūgums ar to cīnīties,un domāju tā nav vienīgā māja kurā tā notiek.

Latviešu tautas 20.05.2015

Jūsu preciza adrere ir Daugavpils iela 72, Los-Angelos, USA?

D dvaiks 20.05.2015

Nav, ko te muldēt. Pastnieki nekādā ziņā neattiecās uz Latvijas pastu. Pastnieku pakalpojumus Latvijas pasts iznomā no citas firmas. Pārsvarā tie ir tie cilvēki, kuri dzīvo konkrētā rajona apkārtnē. Tā kā sūdzaties uz pastnieku. Tā kā dzīvojat ne īpaši labā rajonā, Valmiera iela tuvumā, tad pastnieks visticamāk jums ir vietējais Vaļera kodējs.