LV RU

Latvijas Pasts - Attieksme

Salīdzinoši regulāri sūtu mazas paciņas uz ārvalstīm, kas satur plastmasveida piekariņus. Vienmēr eju uz pasta nodaļu, kas atrodas pie mājām.
Ar katru reizi uzrodas kādi jauni noteikumi.. Pirmās 10x reizes viss bija kārtībā. Ierodos, uzrakstu kas iekšā, nosūtu. Pēc tam jau sāka uzbāzīgāk prašņāt kas ir iekšā paciņā un 5x pārprasīt vai nav kas vērtīgs (zelts, dārglietas) . Vēl dažas reizes vēlāk tās pašas sievietes, kas ir jau cik paciņas bez problēmām nosūtījušas Saka, ka paciņas obligāti jānes atvērtā veidā, lai var pārbaudīt kas ir iekšā..
Es vienmēr piekariņus iesaiņoju papīra maisiņā un smuki aizlīmēju/aizsienu. Viņas tāpat neredzēs kas ir iekšā. Taisīs vaļā un saiņos vēlreiz? Es nedrīkstu iesaiņot jo viņām redz vajag redzēt, kas ir iekšā? Kaut kā negribas tur pavadīt vēl 10min tikai lai iesaiņotu sūtījumu, ko varu izdarīt mājās. Kādēļ nebija problēmas sākumā? Pēkšņi baigā interese, jo sūtu regulāri. Pilnīgi negribas iet un sūtīt neko.

24.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

C

Komentāri (7)

J Jānis no Cēsīm 24.01.2020
Pastnieks bez brillēm vai analfabēts

Jau kuru reizi pastnieks nokļūdās ar vēstulēm jo sūtījumu adreses atšķiras tikai ar vienu burtu abi adresāti atrodas Amatas nov. viens no otra ir 8km. Vai tas ir slinkums, paviršība jeb analfabētisms ?

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

C [email protected] 04.02.2020
Slikts serviss.

Pacina no AliExpress Tika aizsūtīta uz citu adresi.Pienak īszina ka paciņu var iznemt Gulbenes pasta nodaļā,kas no piegādes adreses atrodas 50 km.
Sūtījuma Nr.RV316222272CN

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G Guna Rīmane 16.02.2020
Slikts serviss

Rīgas 39. pasta nodaļā strādā Jekaterina Mihailova, kura nespēj tikt galā ar saviem darba pienākumiem un ir īpaši nelaipna pret klientiem.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A Arnita Goģee 24.09.2020

juridiski tā drīkst darīt...es juus neaizvainoju,bet likumdošana to paredz...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes