Latvijas Pasts - Attieksme

Dārgie cilvēki, kuri raksta sūdzības jūs zināt kāda alga ir pasta darbiniekiem? ! Es jums pastāstīšu, pirms nodokļu nomaksas 525 zāles operatoriem, pastniekiem labāka gadījumā 435 viss pirms nodokļu nomaksas! Tā ka cilvēki ir izpumpēti no šā darba un sūda attieksmes no valdes. Nav ko kreņķēties!

18.06.2020

J

Joe Rogans👽 19.06.2020

Algai īsti nav nozīmes, viss atkarīgs no darbinieku attieksmes. Maksātu 5000€ mēnesī tāpat būtu tev kolēģi, kas pazaudētu vēstules un zālē flegmātiski lēni visus apkalpotu.

I Inese Vārpiņa 19.06.2020

Ja nepatīk tik maza alga, tad var iet strādāt citā vietā. Darbs ir, ja nebaidās strādāt! Vienkārši cilvēki pieraduši saņemt naudu par atnākšanu uz darbu. Un nevēlas pildīt savus pienākumus.

Pacco_al 22.06.2020

Tas jau ir muļķīgs ideālisms.

V VatnikTV 25.06.2020

Jā kas nepatīk - maini darbu. Vai dari to normāli. Mediķiem mazās algas dēļ arī ir atļauts visu darīt "na otjebis"?

J Jumis1 26.06.2020

Tad par 5000 var arī kko prasīt! A par 400 uz rokām, nav ko prasīt pretī. Saki paldies vispār ka atnācu uz Darby!

J Jumis1 26.06.2020

Par 5000 vari prasīt preti, a par 400 uz rokas saki paldies ka atnācu uz darbu!