Latvijas Pasts - attieksme

Sveiki es vēlētos uzdot jautājumu un savu sūdzību!
Aizgāju uz pastu jo uz manām mājām tika atsūtīta ka pastā ir man pārsteigums manā dz-dienā. Nu labi paņemu pasi esmu jau priecīga, kad ir jau mana kārta pēkšņi mani pagrūž ar roku un sabar nu labi bet rindā es stāvēju, stāvēju atkal mani sabar atnes manu pārsteigumu un vienkārš uz zemes nomet un saka kāds bezskaunīgs pircējs. Labi ka atnāca otra pārdevēja un sabāra viņu un teica ja tas ir plīstošs tad mēs jums atmaksāsim paldies devam nekas nebija noticis.
Akdievs cik bezkaunīgi cilvēki!

Un jautājums- Līdz cikiem strādā Latvijas pasts?

D

I Inokentijs 02.06.2011

Pati saprati ko uzrakstīji ? Parasti, iestādes laiks ir rakstīts uz durvīm .
Cik zinu, tad pastā parasti ir letes un uz zemes neviens neko ne liek ne met !?

H hee 02.06.2011

Laikam vel esi dzimšanas dienas seku iespaidā, ka nevari sakarīgi uzrakstīt. :)

H Hugo 02.06.2011

Piecas reizes lasīju, bet sūdzības saturu tā i nesapratu. Priecīgas pohas pēc jubilejas un esi prātīogāka ar katru jubileju. Cerams pēc gadiem 5 varēsi kaut ko sakarīgu arī uzrakstīt ja labi mācīsies nākamajā un turpmākajos mācību gados.

M māra 24.10.2011

Teksts pagalam nesakarīgs . Un kāds pārdevējs pastā ? Pastā ir operatori, cik nu man zināms. Un tādus nesakarīgus cilvēkus vēl ir jāapkalpo un jāsaprot, ko viņš vispār grib.