Latvijas Pasts - Attieksme

Interesanta attieksme ir Nirzas pasta dariniecei. Mana ome nolēma mazbērniem un mazmazbērniem pasūtīt Ziemassvētku dāvanas no kāda preču kataloga, jo pati pa veikaliem jau kādu laiciņu neskraida (manai omei 83.gadi!). Saņēma orderi par to, ka paciņa ir pienākusi 21.decembrī. Ome dzīvo 3 kilometrus no pasta nodaļas, ceļš līdz viņas mājai ir aizputināts, līdz ar to tikt pēc paciņas pati reāli viņa nevar. Tā nu 23.decembrī viņa nosūta mani ar sūtījuma orderi un pasi uz pastu. Logiski, ka paciņu man neviens neatdeva, jo esot vajadzīga pilnvara, kuru jānoformē LP (GEMoney bankas pilnvara nederēja). Uz jautājumu, kā lai ome saņem paciņu pirms Ziemassvētkiem, pastniece laipni aizsūtīja mani uz pagastu lūgt, lai iztīra ceļu līdz omes mājām, jo tad viņu varēs atgādāt ar mašīnu. Painteresējos, vai paciņu nevarētu nogādāt līdz omei pasta nodaļas darbinieki? Atkal nekā - Nirzas pasts nav aprīkots ar mašīnu, kas piegādā pasta sūtījumus, omei pirms tam vajadzēja norādīt Zilupes pasta nodaļas indeksu un tad viņai paciņu noteikti piegādātu uz mājām ( Zilupes p.n. atrodas 16 km no omes mājām). Tā nu ome gaidīs līdz ceļu no sniega iztīrīs, vai pavasarī tas pats nokusīs, bet Ziemsvētku dāvanas vēl mēnesi paliks Nirzas pastā. Paldies Nirzas pastniecei par ieteikumu nākamreiz sūtījumus veikt uz mana vārda, ja jau ome līdz pastam netiek!
Ja tomēr kāds no Latvijas pasta lasa sūdzības, tad man ir viens lūgums : lai Latvijas Pastam nebūtu problēmu ar peļņas gūšanu, centieties savus resursus izmantot racionālāk, bet personālu piemeklēt profesionālu un cilvēcīgu. Diemžēl šis nebija pirmais starpgadījums ar paciņas saņemšanu. A vēl labāk, nosakiet vecuma un veselības cenzu pasta sūtījumu saņēmējiem, lai nebūtu jāmokās ar sūtījumu piegādi!

O

S Sarmīte 24.12.2010

Īstenībā pasta darbinieki neko nav pārkāpuši. Viņi ir rīokojušies saskaņā ar instrukcijām. Bez pilnvaras nedrīkst paciņas izsniegt citiem ģimenes locekļiem. Ir neskaitāmi gadījumi bijuši kad sieva saņem vīra vietā sūtījumus, meita mātes vietā un dēls tēva vietā. Pēc tam ir sūdzības no saņēmēja kla nekas nav saņemts. Un pierādīt neko nevar. Uz aicinājuma paraksts ir viltots. Cietēji atkal pasta darbinieki. Tāpēc nepārmetiet patsa darbiniekiem ka viņi godprātīgi pilda savus pienākumus.
Baltus ziemassvētkus pasta darbiniekiem un viņu klientiem.

U ughu 24.12.2010

aprobežota cilvēka sūdzība

B BezTabu 25.12.2010

... "Logiski, ka paciņu man neviens neatdeva, jo esot vajadzīga pilnvara"... tad kāda huja tu te raksti savu sūdzību, ja tev tas šķita loģiski???

I Inga Ozola 20.01.2011

Manuprāt, būtu tā kā jāsaprot, ka GE Money Bank pilnvara attiecas tieši uz šo banku, nevis uz pastu un pasta sūtījumu saņemšanu. Vai tad bankas pilnvarā norādīts, ka pilnvarotais ir tiesīgs saņemt pilnvaras izsniedzēja pasta sūtījumus?!? Citas personas pasta sūtījumus saņem ar notāra apstiprinātu pilnvaru, kurā šāds punkts ir atrunāts! Tā kā nav ko te burkšķēt un čīkstēt par to, kas pasta darbinieki tikai pilda savus pienākumus!!!