Latvijas Pasts - Attieksme

Ogres pasta darbinieces regulāri slēdz durvis ciet pirms norādītā darba laika. Šodien speciāli ātrāk aizgāju no darba, lai uzspētu līdz 18.00 uz pastu, bet 17.55 jau durvis bija slēgtas. Arī ikdienā ieejot pastā jūties diskomfortā, jo izturās darbinieces pret cilvēkiem neiecietīgi un nelaipni. Manā klātbūtnē pasta darbiniece izlamāja vecu sievietu par to, ka tā atnākusi par ātru pēc pensijas.

P

Z zina 21.12.2010

Kopumā ņemot pasta darbinieki ir ļoti nelaipni, it kā tu esi atnācis pēc viņu algas un saņem to viņu vietā...:) Bet!!! Ir viens bet - ne visur! Iecirknī LV1067 ir visforšākās pasta darbinieces, vienmēr pretimnākošas, laipnas, izpalīdzīgas! Paldies viņām!

S Sarmīte 21.12.2010

Jauku, laipnu un izpalīdzīgu pasta darbinieku netrūkst arī daudzviet citur Latvijā. Sevišķi laukos ir patīkami ieiet pasta nodaļā. Pēc dažiem nevajaga spriest par visiem pasta darbiniekiem kopumā.