Latvijas Pasts - '''Atrums''

Es atkal parliecinos par musu pasta darbu! Neparspilejot 11 dienas mans sutijums naca no Kinas lidz Rigai ,viss loti raiti - lidz nonaca Riga! 7 dienas tas nevar atnakt lidz Siguldai!!! Vai tas ir normali?! Kur ir Kina un no Siguldas Riga!!??

K kurmiks3 15.02.2013

Latvijas pasta logo-Atvainojiet, Juus apkalpos blakus.Tas ielikts visos "lodzinos".

donna b 15.02.2013

Nu Ķīnā cik desmit-miljonu cilvēku, ātri strādā, a pie mums? Droši vien viens pasta businš kursē no Rīgas līdz Siguldai. Jas no Mārupes DHL līdzi mūsu pastam ved sūtījumu 4 dienas, tad līdz Siguldai droši vien 10.

I inesss 15.02.2013

Mezciema piemeram zud LMT un BITEs rekini, gaidi, gaidi nevari sagaidit. Nakas zvanit un prasit, lai suta vel, ja negribi maksat soda procentus.Bardaks!

Minesota 15.02.2013

Es jau sen visus rēķinus saņemu elektroniski.