www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Apkalpošana - vienkārši katastrofa!

Latvijas Pasts - Apkalpošana - vienkārši katastrofa!

Mūsu pastu nodaļā ir vienkārši katastrofa.

1. lēni darbinieki;
2. pats lēnākais strādā - pārējie kā viņi paši saka mācās jauno programmu;
3. nelaipni;
4. tagad vēl darba laiki, ka jāatprasās no darba, jo nepaspēj izņemt ierakstītās vēstules. - pēkšņi jaunie laiki - no 8- 17 un sestdienās līdz 14. Strādājošs cilvēks nevar paspēt ne no rīta ne vakarā un ar darba laika saīsināšanu tur rinda - ka maz neliekas.

Nu vārdu sakot niknums liels.

I

I Inese 18.03.2008

Es pilnīgi piekrīti šim rakstītam par darba laikiem un attieksme pret klientiem.Jo man pašai darba laiks beidzās pl 17.00 un nekādi vairs nevar tikt uz pastu pēc darba,ja pašai pasta nodaļai darba laiks ir līdz 17.00

P po 31.03.2008

Nu tieši kā pie mums! Tik mums darba laikas ir no 9-12! Grozies kā gribi uz pastu var tikt tikai sestdienās!

B Bbb 24.07.2008

Apkalpošana Latvijas pastā tiešām ir katastrofāla. Pamēģiniet kādreiz piezvanīt uz informatīvo tālruni, galvoju, otreiz vairs nezvanīsiet, ka tik neiztraucējat kādu operatori nelaikā.

S Sarmite Babičeva 09.10.2008

Esmu sašutusi par 50.pasta nodaļas darbinieci.
Otrdien mūsu nodaļas darbiniece-apkopeja-gribēja pārskaitīt uz Parex bankas kontu naudiņu, bet viņu atšuva -rupji sakot, lai ejot uz banku un parskaitot.Ko viņa arī izdarīja.
Esmu nesapratnē vai mums pastā tiešam ir tik daudz naudiņas lai klientus sūtītu pie konkurentiem?

G gonščiks 10.11.2009

Ko nu runāt par attieksmi pret klientiem, ja pats pasts čakarē savus padotos, tas ir pastniekus. Liek vadāt pastu ar personīgiem autiņiem, bet nomas naudas vietā atmet grašus. Valdība no firmām var atļauties īrēt autiņus par lielām naudām. Pasts uzskata, ka nobrauktie "reņi"neatmaksājoties, jo esot dārgi uzturēšanā. Jautājums tiem apsūnojušiem opīšiem, kuri sēž tur augšā, kur lai tas pastnieks to naudu ņem, lai uzturētu Latvijas Pastu. Pat degvielu nedod tik cik pienākas. Kauns par Jums Latvijas Pasta vadība, jūsu rindas vajag vairāk retināt, nevis samazināt pastnieku skaitu un palielināt maršrutus nepieliekot naudu un degvielu. Kauns...

S sandra 21.02.2011

Es piekritu ieprieks rakstitajam kur nu talak pat to nabadzibu ko maksa par amartizaciju nevar laika izmaksat. Liguma gan teikts ja laikus neizmaksa pienakas soda nauda bet kur nu busim priecigi ka to pasu nabadzibu samaksas.Mes tacu ari esam cilveki kam jamaksa par iegadatajam masinam ar ko veikt darbu jo citas iespejas saglabat darbu jau nebija iespeja .Bankas jau negaida kad musu milais darba devejs samaksas.KANS

K karina 21.02.2011

Paldies par rupem ko veic musu milie darba deveji. Esam bezgala priecigi. Tas viss protam parnesta nozime.

H Hugo 21.02.2011

Pasts strādā arī sestdienās. Tas gan nav situācijas risinājums, bet strādājošie cilvēki var saņemt savus sūtījumus sestdienās. Darbinieki paši nenosaka savu darba laiku, priekšniecība tā ir iznormējusi. Samazina visur kur var.Tā ka atliek tikai izmantot sestdienas jeb arī sliktākajā gadījumā ziedot daļu no sava pusdienas laika.

A Antons 05.05.2011

Pasta nodaļa Ērgļos ! Pastniece Evita Masaļska'ir saņēmusi neskaitāmus aizrādījumus un sūdzības par nepiegādātu korespondenci, taču viss turpinās ierastajās sliedēs.
Pierādīt ļoti grūti, jo korespondence līdz Ērgļu pasta nodaļai aiziet. Kā var pierādīt, ka abonents to nav saņēmis? Slēptā kamera, "Bez tabu"?

A Anita Ozoliņa 02.09.2011

UZMAN"IBU! Vai tiešām kādreiz varēs saņemt vēstuli no ārzemēm, konkrēti no Vācijas, kuru nebūs izlasijis kāds cits? Jau kuro reizi saņēmu atplēstu vēstuli, kura ir ielikta pēctam polietilēna maisiņā un aizlīmēta. Uz aploksnes ir uzspiests Latvijas pasta zīmogs: " Sūtijums saņemts bojātā veidā 7 ( ir tāds numurs, kas droši vien norāda maiņas numuru vai ko tamlīdzīgu). Ir kāda ceturtā vēstule, kuru saņemu šādā izskatā. Manas domas ir, ka to dara paši pasta darbinieki, esmu nolēmusi, šoreiz vairs to vienkārši tā neatstāt, bet meklēt, kurš ir tas ziņkārīgais darbinieks, noteikti cer, ka tiek sūtīta nauda. Nu nav patīkami, ka citi lasa man domātās vēstules. Kauns un negods visiem Latvijas pasta darbiniekiem! Par kādu uzticību te var būt runa, nevar ticēt nevienai darbībai.
Gaidu tuvākajā laikā konkrētu atbildi no Latvijas pasta vadības.

S Sandra 03.10.2011

Katrā darbavietā ir savi plusi un mīnusi, arī tie darbinieki ir visādi-godīgi un negodīgi.Starp citu-arī klienti nav bez grēka!Visos laikos PASTNIEKS nav bijusi tā prestižākā profesija(ja to tā var nosaukt).Esmu tur iekšā un zinu, bet-nevajag tā vispārināt-"kauns un negods VISIEM Latvijas pasta darbiniekiem!"Arī apkopējai?Par ko?Personīgi es, piegādājot vēstules jau 13 gadus(laukos), nekad nevienu vēstuli neesmu atplēsusi!Bet vadība jums ieteiks sūtīt ierakstītas vēstules, lai varētu izsekot to gaitai.Piekrītu par bardaku LP, bet nevajag aizvainot arī tos cilvēkus, kuri godīgi"lauž"savas personīgās automašīnas un brauc pa mūsu"bezceļiem"arī ar vienu vienīgu vēstuli pie tantuka meža vidū. Pilsētniekiem to nesaprast!Mūsu te, apakšā, paliek arvien mazāk un aldziņas arvien smieklīgāk"konfidenciālas"-kas zin kas notiks pēc gada...

T ToSandra 03.10.2011

Pēc gada visi pastnieki būs kļuvuši par pastalniekiem.

M Maija 08.10.2011

Arī es gribētu pateikt pāris vārdu kā pasta priekšniecība izmanto pastnieku darbu gandrīz neko nemaksājot un tikai uzkraujot kaut kādus mistiskus plānus. Pirmkārt pastnieks ierodas darbā pulksten 5.00, tā vēl skaitās nakts stunda, bet lai nebūtu jāmaksā uzraksta grafikā, ka jāierodas 5.20.Nu labi! Nākošais katru dienu tiek vestas kaudzēm reklāmas, kuras reizēm vēl ir jāsaloka lai varētu kvalitatīvi ievietot kastītē.Ja ir vairākas reklāmas, tad tās ir jāsakomplektē, jo uz velosipēda nav tik daudz vietas kur atsevišķi salikt katru reklāmu.Tas viss lai apkalpotu pāri par 1000 kastītēm aizņem ap 3 stundām. Tad ir jāsaraksta pasūtītā prese pa adresēm, jāsašķiro n-tās vēstules pa gājienam. Jāsaraksta ierakstītās vēstules, jāsaskaita pensijas.tas aizņem vēl stundas divas.Tad ir jāizdomā kur uz velosipēda uzkombinēt tirgojamo komercpreci, kura ir obligāti jātirgo, jo ir dots noteikts plāns kurš jāpilda.Tā nu pastnieks apkrāvies brauc un uzbāžas katram ceļā satiktam cilvēkam ar precēm un dažreiz izmisumā, kā tāds čigāns pat klauvē pie durvīm un uzbāžas cilvēkiem, līdz beidzot cilvēki ieraugot pastnieku jau pa gabalu bļauj, ka neko nevajag vai vienkārši tēlo, ka nav mājās.Pie katras kastītes apstājoties ceļā paiet vēl vismaz 5 stundas un ieskaitot, ka jāizmaksā pensijas un jāizsniedz ierakstītās vēstules tad plus vēl stunda.Klienti ir neapmierināti, ka tik vēlu tiek piegādāta prese un turpmāk izmanto Dienas centra pakalpojumus, par ko priekšniecība pastnieku lamā kā pēdējo suni.Tātad pastnieka darba diena ir apmēram 10 stundas un ziemas puteņos kad gandrīz uz muguras jāstiepj apkrautais velosipēds pa aizputinātajām ielām.Pastnieks saņem savu cieto aldziņu un lielu paldies par izturību reklāmu piegādāšanā.Darba dienas beigās pastnieks knapi velk kājas. Nu nezinu vai kādam vēl ir laiks vai interese par kaut kādām ārzemju vēstulēm. visdrīzāk to sastrādā kaut kur šķirošanas punktos sēdošas mamzelītes kurām atlikām brīvā laika lai strādātu tādas lietiņas. Pastniekiem ar to nav nekāda sakara!Pastnieks ir priecīgs pēc 10 stundu darba dienas aivilkties mājās un atpūtināt savas sāpošās kājas.

T Točno 08.10.2011

Točno, pilnīgi piekrītu Maijai, lauku pastniekiem ir vēl katastrofālāks stāvoklis, vieni pastnieki nomaina vecos, jo tiem autiņi iztur vien gadu, un alga 90 ls mēnesī nevar nosegt auto amortizāciju, pat degvielas normas ir tā apgrieztas, ka pastniekam jāiet ubagot pie zemniekiem, lai iedod litru degvielas, lai varētu tikt atpakaļ līdz mājām.Neesmu arī dzirdējis, ka kādam no ierindas pastniekiem būtu kas pielipis pie pirkstiem, jo tie parasti ir sava darba fanāti.

L Lilita 21.12.2011

Pastkastītē šodien saņēmu paziņojumu par ierakstītu vēstuli, uzreiz aizbraucu uz 35 pasta nodaļu, lai saņemtu savu sūtījumu, jo es zināju, ka man ir izsūtīta nodokļu grāmatiņa. Izstāvēju rindu un pasta darbiniece man paziņo, ka mana vēstule vēl neesot gatava. Man rodas jautātums, vai tad vajadzēja nest paziņojumu ja vēl nav nokārtoti dokumenti.Tāda sajūta, ka viņi pastā drukā manu nodokļu grāmatiņu.
Man atkal ir jātērē laiks un nauda transportam un vakarā jāstāv garu garajās rindās, lai saņemtu nieka vēstuli. Tā ir bezatbidība un ņirgāšanas par cilvēkiem.