Latvijas Pasts - Apkalpošana

Bolderājas pasts strādā ļoti neefektīvi, uz vietas ir 4 darbinieki, viena vienkārši sarunājas par savām personiskajām lietām ar paziņu, otra sūtījumus grāmato, trešā pastaigājas, no 4 lodziņiem strādā viena. Smuks stends ar reklāmu mirgo, numuriņus var paņemt pa kategorijām-kāda jēga tam, ja visi stāv dzīvā rindā un gaida kut ko! 23.11.2017 16: 30 gaidu jau 30 min.
Rindā 12 pers. Un pārāk bieži. Es savus sūtījumus nevaru normāli saņemt. Elektroniski uzlabojāt, bet rezultāta nav.

Minesota 25.11.2017

Tas pats ir 9. pasta nodaļā

S Saulīte 10.01.2018

Painteresējieties par pasta operatores darba samaksu un īsteno darba laiku. Katru dienu pāris virsstundas, kuras administrācija izliekas nezinām. Desmitiem reižu ir pieaudzis sūtījumu skaits, kas bremzē raitu operatoru darbu. Informācijas slodze ir milzīga, kura ļoti uzmanīgi un precīzi jāapstrādā...un jāsmaida un jābūt kompetentai. Kur milzīgie naudas pieaugumi par " paciņām" ?Alga ,apmēram, 350 eur pēc nodokļu nomaksas. Normāli, vai nē?!