Latvijas Pasts - Apkalpošana

Latvijas pastā apkalpošana ir patiešām neciešama.Pastā esmu jau bijusi 4. reizi 2 nedēļu laikā, viena no pasta apkalpotājām apgalvo, ka aicinājumam klāt neesot uzvārdam jābūt konta izrakstam, taču nākot jau nākamo reizi uz pastu apkalpotāja ir cita un apgalvo pavisam ko citu . Ka konta izrakstam vēl jābūt klāt no pasūtītās mājas lapas apstiprinājumam ka pakas saņēmēja esmu es. Viena paka jau tika saņemta tikai ar konta izrakstu ,pietam mājas lapā kurā esmu pasūtijusi preces viss tika aizpildīts konkrēti bez kļūdām. Un kā lai tagaad saprot kura problēma tā ir ? Klientiem vienmēr ir taisnība.

donna b 30.07.2014

Par ko Tu murgo? Kads konta izraksts? No kuras web-lapas Tu pasuti, kas nevar noradit Tevi ka sanemeju??

Latviešu tautas 31.07.2014

Жалоба - типичный пример "потока сознания": проблема ясна только жалобщику, а она не умеет сформулировать идею жалобы. Что, адекватные латыши "свалили" в ирии и лиелбритании?