Latvijas Pasts - Apkalpošana

Katrā reize Latvijas Pastā ar apkalpošanu saistītās lietas ir kā zobu sāpes. Strādā viens cilvēks aiz letes un viņam tā ir viena no pirmām dienām. Rindā ir vismaz 12 cilvēku un katra apkalpošana aizņem ~10 min. Vai tiešām izvēloties personālu nav iespēja pieņemt darbā gados jaunus cilvēkus, kas prot tempā apkalpot klientus un klaviatūrām rakstīt ne tikai ar diviem pirkstiem, bet arī ar pārējiem! Paldies, ka ir pakomāti, kas visu šo iešanu uz Pastu ir atvieglojusi, lai nebūtu katru reizi jāuzvelkas!

Z

BondsBonds 10.03.2017

Tas ko tev šajā sūdzībā būtu jāraksta attiecas uz vadības līmeni - vidējo vai augstāko. Zemākā līmeņa darbinieks ir tikai izpildītājs. Puslīdz inteliģentam cilvēkam tas būtu jāsaprot.

Latviešu tautas 11.03.2017

Vai tiešām izvēloties personālu nav iespēja pieņemt darbā gados jaunus cilvēkus
===
A ja nav tadu iespēju? Ja visi jaunie cilvēki sen jau strādā vācu pansionātos, īrijas šampinjonu plantācijās vai anglijas putnu ceha fasetāvā? Tu ar mieru tur biščiņ pastrādāt par minimālo algu?..

A Alfonss77 24.03.2017

Nepazīstu nevienu jaunieti, kurš ārzemēs strādā tādu darbu. Ja ir valodas zināšanas un galva uz pleciem, tad atrod normālu darbu un nemaisās pa plantācijām.

P Paskaties 18.10.2017

Pilnīgi piekrītu BondsBonds. Neviens, ka te lamājas nav tik drosmīgs, lai vērstos ar ieteikumiem pie vadības. Visiem aste kājstarpē. Un raksta autoram ieteiktu pareiķināt, kuram jaunam cilvēkam, kam izglītība mūsu mīļajà dzimtenītē ir maksājusi tūkstošus, gribēsies strādāt par 300 eiro mēnesī darbu, kas saistīts ar augstu risku? Muļķi jūs esat latvieši. Neredzat kopainu, tikai kliedzat, jo jūsu smirdīgā tēvzemes vēsture ieprogrammèjusi bàreņu, upuru un vergu domāšanu.