Latvijas Pasts - apkalpošana

Arī man reidz pacietības mērs ir pilns! Nesaprotu, ja jau Latvija ir tik daudz cilveki bez darba, kāpēc šajā pasta nodaļā vēl jo projam strāda vieni un tie paši darbinieki, kuriem nav pat nemazākāš cieņas pret klientu? Vai ir tik ļoti daudz prasīts sasveicinaties?
labi-visu pēc kārtas. Kārtejo reizi ejot uz pastu saskaros ar ļoti ignorējošu attieksmi, ieejot pastā sasveicinajos ar pastnieci, bet atbildes protams ka nebija(ka jau vienmēr...) Uz manu jautajumu par konkrētu žurnalu vai iespejams iegāaties atbilde bija:"NAV", jautaju talāk:"Vai jau ir izpirkts vai arī vispar šaja pasta nodaļā varu nemeklet" Atbilde bija:"NAV" Ta ari nesapratu ko viņa ar to bija domajusi...
Varetu padomat, ka pastniecei vienkārsi nebija garastavoklis, bet diemžel šāda ir ikdienas saskarsmes vieds Ulbrokas pasta nodaļā! Runaju ar kaimiņiem un vini bija tikpat liela sokā kā es, jo tada attieksme ir vienmēŗ no viņu puses. Tapēc ari pārsvara visi kaimiņi labak izvelas citu pasta nodaļu rīga vai arī kadu alternatīvu pasta nodaļāi, lai vienkārsi nebojatu savu garastavokli skatoties uz viņu neapmierinatajam sejām.
Pati strādaju tirdzniecībā un uzskatu, ka šādas personas klientu apkalpošanā nedrīkst strādāt!!!

B

M M.... 10.10.2014

Tukuma stradajosas pasnieces vispar ir neizturamas, no visam 2 varbut normalas...bet parejas ... pedejo 2nedelu laika esmu 3reizes apmeklejusi pastu un viemer tiek sabojats garstavioklis...nesaprotu ko tadus cilvekus patur darba, ja nemak normali sarunaties ar cilvekiem tad nav ko vinam tur atrasties...tiesam tik daudziem cilvekiem nav darbu, bet izvelas vienus no sliktakajiem...

Latviešu tautas 11.10.2014

Kapec par to Jus rakstiet šeit? Zvaniet priekšniekiem! http://www.pasts.lv/ https://twitter.com/latvijas_pasts

Latviešu tautas 11.10.2014

Вот думаю съездить в понедельник в Тукумс и в Улброку набить рожи работникам почты. Кто со мной?

donna b 11.10.2014

Давай давай, смельчак. Надеюсь тебя в Degpunktaa покажут.